Odmieta sex - Poradte najmä muži

miroko

Je to také hrozné že sa mi od detstva páčia chlapci? ani neskôr ma to neprešlo. Mám už 30 a stále sa mi páčia malý chlapci. Preto som sa zamestnal ako učiteľ v škôlke. Ako sa mám zbaviť tejto úchylky? Mám dať výpoved? Bojím sa že to už nevidržím

Oli..

Zeny ja by som vás dal vsetky. Vas problem je v tom ze vasi muzi vas podvadzaju. Viem to na isto pretoze som chlap. Ked sa chcete uspokojit zavolajte mi a mozme sa spolu zabavit. 0903011585

why1

Zeny ja som uz skusila sampus, sviecky, prijemna hudba, sexy pradlo, alebo slahacka jahody..prisiel domov a ze jeeej to je pekne, ale dal by som si veceru lebo osm strasne hladny. Sampus lezi v chladnicke doteraz (uz je to viac ako 2 mesiace). Rozhodla som sa ze ja uz nebudem ativna, ze ja to vydrzim.. nebudem sa ho na nic pytat, do nicoho ho tlacit.. pockam hoci aj 2 mesiace (by som povedala ze posledna skuska ci stoji za to byt s nim.) a uvidime. Vcera sa zacal snazit o nieco tam dole ale som mu to nedovolila a povedala osm mu ze som unavena. A ona na to ale ja nie som. Potom mu docvaklo ze nieco neni v poraidku lebo ja nebyvam nikdy unavena kedze to mam tak malo. Urazil sa a isli sme spat. Uvidime co sa bude diat dalsie noci. POtom dam vediet ak chcete ci to funguje.

letnicka

tedua ani mi nedávaj chrobáka do hlavy :-)), nakoniec keby mal žensku nič ho pri mne nedrží, môže ísť. nie sme manželia, ani deti či spoločný majetok nemáme. Toto máme vydiskutované. On bol v podstate celý čas takýto-možno zo začiatku to bolo trochu častejšie ale tiež žiadna sláva. Skôr asi ideme niečo robiť s tou jeho chronickou únavou.

tedua

prosim vas baby nebudte naivne,sportuje do neskorej noci,neverila by som az tak aj mojej znamej muz stale vo fitnes,kupalisko atd.a nakoniec v tom nebol len sport,ale druha zenska.neverte aj ked je vycerpany ta fajka by ho urcite prebrala.drzim palce ale preverte si ho lepsie,skuste sexi pradlo sampus ak to nezaberie tak potom nechapem...

žena

Ja som tiez cakala dnes v noci a nedockala som sa... povedal, ze dnes nie, ze zajtra... to bolo vsetko. Zajtra to bude ten isty scenar...

letnicka

no ženy moje založíme klub :-) neuspokojených. My sme to riešili zasa dnes v noci. Prišiel, začal ma hladkať, bozkávať..ja celá nadšená že teda po mesiaci aj niečo konečne bude milovanie! a čo z toho? S prepáčením ho..o. ak nerátam faj.u, ktorou som sa ho ja sprostá snažila navnadiť. No tak to samozrejme neprotestoval :-) ale inak aktivita z jeho strany žiadna. Takže tak to aj skončilo. To som sa už vážne naštvala a spýtala sa či má niekoho, alebo je problém v tom že ho nepriťahujem. Vravel že nikoho nemá, ani nehľadá. Ale je psychicky a fyzicky vyčerpaný z práce, okrem toho každý večer športuje do neskorých hodín takže potom nemá ani chuť ani energiu na sex. :-(