Prosim poradte ako mozete... :(

Príspevok v téme: Prosim poradte ako mozete... :(
smilik

neviem co robit...chytila som nejaky vytok,myslim ze daco kvasinkovite a na vikend ideme s priatelom na chatu...snazila som sa mu vysvetlit nejako ze tam nic nemoze byt pretoze nechcem aby to chytil,no jemu ze je to jedno.bojim sa ze ho nebudem vedet presvedcit.k mojmu lekarovi nemzem ist lebo robi len v utorky :( neviete mi poradit nieco co je volno predajne a co by mi zabralo...neviem ci ma niekto skusenosti napr.s gyno-pevarylom,mastou nasla som to doma,ale isla by som aj nieco kupit keby niekto dal dobry tip.prosim poradte daco lebo fakt nechcem ho niecim nakazit a on je hlupucky a to nechape.ach ti chlapi...

ferko2007

ak priatel rad lize, tak myslim ze bude iba prijemne prekvapeny ze konecne nejaka nova chut. ved vies lizat stale o iste to prestane bavit po case kazdeho. takze neboj sa, ber to ako spestrenie vasho sexualneho zivota.

smilik

dnes som bola u ineho co ma zastup a uzasne mila sestricka ma vypoklonkovala ze oni dnes robia len ultrazvuk.lekari nemaju radi ked im len tak pride dakto cudzi a neohlaseni.a tie capiky to je bez predpisu? nepametas co stali?

mala som

ja som mala gyno-pevaryl ale combi pack, vaginalen cipky-3 kusy a mast-velmi dobre.ta mast sa dava skor na vonkajsie casti, preto som mala tie vag.cipky aby to liecilo aj z vnutra.ale ak nie je po expiracii a ak nebola dlho otvorena, tak skus si ju dat na tampon, hrubu vrstvu a zaved si to na chvilu do posvi a opakuj rad denne, vecer.ja to tak tiez robim obcas, lebo ta mast mi zostala,ked ma to chyti.viem, ze je to take nemastne neslane, taka nekompletna liecba, ale nachvilu mam pokoj, kym sa mi to nevrati:-(.alebo canesten
krem takto.alebo velmi dobre su aj betadine vaginalen cipky ak nemas problem so stitnou zlazou.zajdi do lekarne a popytaj sa.pocula som aj ze niektore baby pouzivaju aj betadine ,mast takto.a ozaj , to nemoze zajst k inemu dr, v takomto pripade??