ako zbalit chlapa?

marko-polo

Shakti ako zástupca mužského pohlavia si dovolím ti trošku oponovať:). Síce máš pravdu že chlapi su radšej lovci ako lovený, ale neni to až také tragické že by žena stratila hodnotu v mužových očiach potom to určite nie. Ja by som napríklad túžil byť raz zbalený, vačšinou sa ma baby hanbia a bolo by zaujímavé vychutnať si to aj z druhej strany :). Ale v podstate s tebou skor súhlasím ako nie, ono platí všeobecne pravidlo že človek chce to čo nemože mať, čím dlhšie dievča odoláva, v primeranej miere, tým vačší záujem je. ALe neni to nejaká exaktná veda, proste raz je to tak raz onak, treba byť sám sebou. Dovi.

SHAKTI

no myslite si co chcete,ja mam svoj nazor-zena,ktora bali,straca hodnotu v ociach muzov,lebo sa ponuka..je to trosku ina vec,ked jej uz muz "odznacil"ze ma zaujem,a ona vidi,ze je hanblivy,tak je ona aktivnejsia..ale ten prvy krok ma byt podla mna na muzovi..

Bubu_Tinka

Este nieco prečo ti vadí Tinka. Aj Kristínka som nevedela povedať, bolo to ťažké meno v 2-3rokoch mne povedať.Nie som sama ktoré takto skracovali svoje meno. To som si dala na NET.

katty19

no, a si sa urazila, a tak rýchlo, a ani som si neuvedomil, že k tomu speje, ja naozaj nechcem urážať, ľudia, už ma pochopte konečne, som iba sama sebou!!! a preto som takáááá, zlatáááá:) dobrú noc:)

Bubu_Tinka

Áno Slovenka.Len sa mi nechce pri písaní niekedy, stale behať po mäkčeňoch a dĺžňoch, ak na to narážaš. DOBRÚ NOC.

katty19

dobrú noc, identity, a dobre sa vyspi a neobsmŕdal si, to isté možeš aj ty mne povedať, nemám tu nejaké licenčné právo na túto témičku:)

Bubu_Tinka

Keď som mala 14 mesiacov a pýtala sa ma krstná ako sa volám povedala som BUBU. Tak mi to ostalo a mne sa to páči, je to spomienka na moje prvé slová.