chalani, preco neviete co chcete?

Príspevok v téme: chalani, preco neviete co chcete?
alexy

Velmi sa mi paci jeden chlapec zo skoly. Je o dva roky starsi a ma dievca. Viem, ze sa mu pacim aj ja, povedal mi to. Ma rad moju povahu a pritahujem ho aj fyzicky. Lenze tvrdi, ze svoju holku lubi. Napriek tomu mi vsak stale pise sms, vola, chodi za mnou v skole, sme spolu cestou do skoly aj po skole. Nechcem tomu dievcatu zobrat chlapca. Ale nechcem sa ho ani vzdat. Neviem co mam robit :( Chlapec zda sa ze nevie co chce...

loly

alexy
odkial si??..eh,ja som z ke,aaa aj mne sa to stalo,ale uz davnejsie :((teraz mam ale pekny vztah s inym :)) a na tamtoho som zabudla,on je stastny so svojou holkou :))

alexy

ja viem co chcem, viem ze chcem jeho len neviem ci to ma zmysel. ale asi mate pravdu, ze nie. musim si ho vyhodit z hlavy..

SHAKTI

Kedze nam je vsetkym zname,ze chlapci dozrievaju trosku neskor,prejavy neviem co chcem-su bud blbe vyhovorky alebo prejav ich nezrelosti,mala som tu cest,druhy krat dakujem,neprosim,ani bicykel neoprem o takeho..netreba sa nim zaoberat,nic dobre ti to neprinesie..je dost Muzov ktori vedia co chcu...

chalan z nr

no ja napisem svoj kratky pribech.Bol som velmi zalubeny do jednej baby myslel som si ze aj ona domna ale mylil som sa bolo to hrozne sklamanie na niekolko rokou tak po nejakom case ked ma to ako tak preslo a znovu som si nieco zacal tak som to bral tak z poisktou keby sa nieco stalo nech to nieje potom az take hrozne tak som sa trosku zacal branit citom,potlacal som ich a vzdy som mal aj nejaku dalsiu babu pri sebe keby to nevyslo stou pvou a nemusel som sa bat az takeho velkeho sklamania viem ze to znie velmi zle ale proste sa bojim toho sklamania tak to robim takto a zatial to funguje

nechajho

Alexy:\\\\\\\"Ale nechcem sa ho ani vzdat. Neviem co mam robit \\\\\\\"A Ty vieš, čo chceš ? Poradím Ti, pusti ho k vode.Neubliziš nikomu, len jeho flirtovaniu.