pekny sprej....pomozte vybrat

leandra

blue rush je naozaj faajn :))ale ja wiac uznavam taoletne vody..teraz napriklad pouzivam pur blancu od avonu..je to uzastna vona,a stych telovych sprejov ak mzem poradit,mango a maracuja..boze uuuuuzas...

ivusik

blue rush je super. take mozem. aj napr davidoff cool water. inak ten zeleny caj je celkom dobry typ. ja ho mam od healing garden a je to jediny spray, ktory citim este aj za pol hodinu a pritom je uplne sviezi.

sofija

z avonu su pekne napriklad uz spominany s mandarinkou a korenim a ja zboznujem sprej blue rush for her to je nadherna svieza vona

kitti

No parfemy su drahe a aj ja preto pouzivam toal.vodu.Mam to v praci na co konkretne myslim,v pondelok ti to napisem. Ten stoji okolo 200.sk,ale je velky a vydrzi velmi dlho.Ale su aj rozprasovace,cenovo dost dostupne. Aj Oriflame ma toal.vodu zo zeleneho caju,ale aj ten je dost drahy okolo 400.sk.
Treba vyskusat,kazdemu sa paci nieco ine.

kitti

Neviem ci si uz pouzivala parfem alebo toal.vodu zo zeleneho caju. Su fakt super,svieze a ani po case ked ich mas na sebe nezapachaju.
Ostatne sa nepacia ani mne-aj mne po case zacnu srdiet.Ale sprej by som neodporucala,radsej toal.vodu.