AKNEEEEEEE

damian

Vcera sme boli na rakovinovej konferencii (metabolickej mediciny) v Londyne a velmi dolezite nielen pri rakovinach a akne je drevene uhlie. Ciste drevene uhlie (z korenov stromov) ma moc vytahovat toxiny z postihnutych casti m(aj z koze na tvari). Napriklad, ak ma niekto rakovinu pecene, ci mozgu, artritidu, akne atd, atd., treba drevene uhlie rozdrvit, zmiesat s trochou vody (vytvori sa take blato) a na hrubo naniest na miesta, kde sa nachadza pecen a mozog (na hlavu :-0 ) a na tenko neniest na tvar pri akne, a nechat az do vyschnutia. Toto sa musi robit rano, hlavne sa to nesmie robit po poziti liekov, mineralov, vitaminov a enzymov, lebo aj tieto latky drevene uhlie vytahuje von a potom doplnky nemaju ucinok. Teda, akakolvek 'medicina' az po pouziti dreveneho uhlia. Taktiez sa drevene uhlie pije v vacsim obsahom vody, hlavne pri otravach, hnackach, problemoch so zaludkom, proste na mnohe ochorenia.

damian

Medicina je horsia ako umenie automechanika, verte mi. Ak pride auto k automechanikovi, ten 'lieci' cele auto. Nemame autoopravovne,kde by boli oddelenia karburatorove, agregatove, alternatorove, elektricke, vyfukove, palivove atd. jednoducho, mechanik hlada pricinu a spojitosti medzi jednotlivymi sustavami. ZIAL, v medicine je to inak, kozne, ocne, neurologicke, onkologicke a napokon patologicke...a zabuda ca na CELOK a extremne dolezite suvislosti medzi jednotlivymi sustavami. (mozno aj preto automechanici v zahranici sa casto plateni lepsie ako lekari...

damian

Ak to, co tam dievcata pisu, nepomoze (co pochybujem ze nepomoze), napis mi email. Napisem Ti presne, co treba robit. Hlavne uzivaj zinok.

damian

Hluposti, nikdy neber antibiotika na plet!!! Pozri si temu: 'MOC....no co s nim'. Uvidis, ako su tam dievcata spokojne s liecbou akne.

kuki

kavicka chod ku koznej..uz sa ich nesnaz vytlacat, lebo ti ostanu jazvy! kozna ti da zrejme nejake lokalne antibiotika