PIERCING V PUPKU

saxana

Tak v tejto teme som sa nasla...mala som asi 17 (teraz mam 23)...mam jazvu,to neni jazva,ale mega jazva a nezabudnem nikdy na tu bolest..mne sa ta nausnica nedala vybrat,lebo ked som sa dotkla pupka,doslova som zamdlievala bolesou...hnisalo to jak slak,ale ja som to nechcela dat dole...po case mi to vyslo aj s kozou...takze tam mam jazvu;-)ale poznam holky,ktorym sa to pekne zahojilo.Ale ja by som si to uz teda nedala...

vresti

piercing som si dala urobiť cca. pred dvoma rokmi..hojilo sa mi to dosť dlho,asi pol roka mi to hnisalo,ale potom sa neobjavili žiadne problémy..ani neviem,že ho mám :o)

mirusqa1981

piercing ma jeden hacik... moze sa stat, ze ho tvoje telo neprijme! to je aj moj pripad. dala som si ho spravit a stale nie a nie sa zahojit. nakoniec drzal uz len na kusku kozicky, tak som si ho vybrala, lebo som sa bala, ze ho zachytim a vytrhnem. nakolko mi tam zostala jazva, tak som si ho dala spravit este raz, nech to aspon trosku zakrijem a to bola obrovska chyba. druhy krat som dopadla tak isto, ze po case musel ist prec... takze teraz tam mam este skaredsiu jazvu. velmi dobre si rozmysli, ci ti to stoji za to...

adinka

Ja som si dala piercing do pupku asi pred troma mesiacmi. Mam s tým trochu problémy, no veľmi sa mi to páči, tak dúfam, že to bude v pohode a nebudem si ho musiet odsrániť.

aksim

ja mam piercing a neboj sa ziadnych problemov....ved zijes len raz a je to len mala dierka a pochybujem,ze sa to nejako moc zmeni ked budes tehotna...

dada

chcela by som sa spytat, ze co je asi tak najlepsie? lebo kazdy tu hovori inak. Skoda, ze to je individualne.. Chcela som si dat piercing, ale ked tu citam,ze nebudem moct mat deti... no neviem. A este, kolko to tak priemerne stoji?

iii

to: Moma, a ako to prebiehalo? normálne ihlou prepichol/la, a potom vložila piercing? Ja som počula, že samotné prepichnutie ani nebolí, že cítiš to keď ti tam vkladá piercing..Je to pravda?

moma

Po priercingu som tuzila uz davno ale strasne som sa bala bolesti a ze sa mi moze nieco stat!Nakoniec som sa odhodlala a isla som do toho!Nebolelo to tak strasne ako som si myslela.Len trosku,fakt sa to dalo zniest!A teraz som stastna ze to mam...je to super :o)

E l á n i s t k a

... jednoznačne ano hned ako schudnem tak dawam na bruško a samoška chcem na noštek, a ušká takže ÁNO ...

janka

ahojte,ja mam piercing uz 6 rokov,po zakroku mi to hnisalo asi 2 tyzdne,treba sa o to fakt starat.potom vsetko ok,vyzeralo to pekne a sexy,no po rokoch konstatujem,ze uz by som si do nikdy nedala a uvazujem o vytiahnuti nausnice a v duchu sa modlim aby mi vpich zarastol.koza v okoli vpichu stratila elasticitu,vrch s uzaverom pretrca do vrchu,pretoze koza ochabla,uz nausnica nema pevnu stabilitu,a hlavny dovod je aj to,ze za nejaky ten rocik by sme mali radi babatko,a fakt nestojim o to,ak mi bude pupok v tehotenstve zatahovat smerom dovnutra(videla som osobne u tehotnej kamosky/aby mi to cele prasklo.dufam vam moja rada aspon trosku pomoze.