tehotenstvo

age44

tak to si skus zistit tam, kde si, v zahtanici. ale nebyva zvykom, aby bol chlap porodnym asistentom. ja by som ani nemala odvahu rodit doma. rodila som sice dvakrat, chvalabohu, jeden porod lahsi ako druhy, ale clovek nikdy nevie, vzdy sa moze cokolvek skomplikovat. neriskovala by som, ze neonatalna starostlivost nie je hned za dverami porodnice.
no a vlastne mne v nemocnici pri oboch porodoch asistovali chlapi, lekari gyn-por.

zuzu088

Zijem v zahranici a chcela by som rodit doma.Neviete mi poradit ci sa da zohant k porodu namiesto porodnej babice chlap...nechcem totiz aby mi pri porode asistovala zena....

naninka

reagujem na teba "BOBCA", urcite chod k svojmu lekarovi... V rannom tehotenstve sa to moze stat ze slabsie krvacas, telo si este len zvyka, tak ako sa to stalo aj mojej kamoske a teraz ma krasne babo, ale moze sa Ti stat to co mne, ze moze to by samovolny potrat a to uz take vesele nieje. Nechcem Ta vystrasit, ale na tvoju otazku Ti najlepsie odpovie Tvoj lekar. Pre tvoje a babatkino zdravie to isto vyrdzis.. Drzte sa a tatik nech sa o Vas postara, potrebujete ho, pa

naninka

AHOJ, citam "LUCIAS" a prave na Sky Europe som citala ze ak zena nema problemy moze letiet lietadlom do 27tyzdna tehotenstva. Tak ak sa citis ok , prajem stastnu cestu....

bobca

ahojte dievcence, v pondelok som si robila tehotensky test, ktory vysiel pozitivne, vtedy mi uz meskal menzes asi 13 dni a kedze sa snazime s manzelomo babatko, bola som nadsena, az do stredy, ked som najprv mala vytok a potom slabe krvacanie, ovela slabsie ako pocas menzesu, ale vylakalo ma to. zajtra sa chystam k lekarovi, tak mam trochu obavy. Mala ste niektora podobny problem? Dakujem

monka

tttttt !!!!ked chce niekto dietatko tak preto spravi všetko vieš hoc aj 26 razi na umelom oplodnení stojí to potom za to vieščo ti to dieťatko dáva kolko lásky je to krásne!!!

mimi.a

pre ttttt... a mas deti? Asi ano alebo ich zatial neplanujes. Inak by si toto nepisala. Ty nevies co je to snazit sa roky o dieta a kazdy mesiac mat dokaz o tom, ze sa to zase nepodarilo. Vtedy sa zena chyta kazdej slamky nadeje. Prajem ti nech to na vlastnej kozi zazit nemusis.

tttttttttttt

Keby sme nemohli mat deti, na IVF nepojdeme. Nepaci sa mi ta hra na bohov. Ked to nejde, tak to nejde a zivot ide dalej...Asi to tak malo byt. 8 x na umelom to je diagnoza sama o sebe si myslim.

age44

moja znama bola v BA na IVF, vravela, ze keby vedela, co ju caka a hlavne jej manzela, tak asi by do toho nesli. ale nakoniec to stalo za to. dnes maju krasne uz trojrocne dvojciatka, dievcatko a chlapceka. tak vam tiez drzime palceky.

bebusa

ahoj srdiečkoo.Idem do BA Gyn-Fin.
Nemohla by si mi napísať na mail Ako to prebiehalo a kolko si musela čakať? Dakujem.