tehotenstvo

srdiečkoo

Bebusa ja som bola 2x na umelom, po nekonečnom užívaní hormónov, liekov a nehovoriac o strese a čakaní či to vyjde...., des. Kam sa chystáš? ja som bola v BA. Chceš sa niečo opýtať?

Ivka 1

Myslím tiež,že sa nejedná o graviditu.
Pri snažení o bábo vám môžem pomôcť.Napíš mi na mail ak chceš.

lenka84

ahojte!vie mi niekto poradit ci je mozne ze som tehotna aj napriek tomu ze tast bol negativny.pred 2 a pol mesiecmi som prestala brat antikoncepcne tabletkya od vtedy sa snazime o babo prva menstruacia po vysadeni mi meskala asi 2tyzdne ale prisla bez vyvolavacky teraz v stredu som mala dostat a zacalo mi to az piatok to by bolo v poriadku ale dnes je nedela a este stale sa mi to poriadne neroztieklo je to strasne slabe,a to sa mi este ani raz nestalo...tak som si dnes rano urobila test a nic,tak neviem.poradte.dik

kristina20

dobry den babulky prosim poradte mi....poslednu menstruaciu som mala 31.8 a trvala mi dva dni bola dost slaba...to som v tedy dobrala posledny blister tabletiek a odvtedy som ziadne tabletky nebrala...dalsiu mensturaciu som mala dostat 28.9 ale neprisla....mala som nechrany styk kedy priatel vzdy do mna ejakuloval....test som si robila 4 den meskania ale bol negativny...okrem toho ze mam mierne citlive prsia a som obcas unavena mi nic nieje....mozem byt napriek tomu tehotna? velmi by sme babetko chceli ale neviem ci mi to nemeska len kvoli tomu ze som brala tu HAK...prosim poradte, dnes je to uz 8 den mozem uz zajst k lekarovi alebo je este skoro?

bebusa

ahojte.chcela by som vedieť či tu nieje niekto kto mal umele oplodnenie.potrebujem vedieť čo najviac,lebo sa to chystám zrealizovať.

evusa2001

ja by som sa ta chcela opitat ako vies ze si v 1-2 tyzdny kedze len tehotensky test ukaze ze si pozitina az od 4tyzdna??nepreklepla si sa nahodou??lebo ano lekar ti nepotvrdi tehotenstvo jedine ze ked ti bola odobrata krv.

eden

cele tehotenstvo mozes nie len prvy trimester,ja som v36.týždni po cerklazi cestujem ,studujem,druhe dieta cakam-kym sa na to citis rob vsetko