Forever

Príspevok v téme: Forever
ivuus

Dnes rozmyslam cely den nad jednou vec...ci moze fungovat vztah..neskor aj manzelstvo..ak partneri nemali inych sexualnych partnerov. Proste prvy krat to vyskusali spolu..a potom boli spolu navzdy.. Moze nieco taketo fungovat? Alebo casom jeden z nich podlahne..a bude chciet vyskusat ake je to s niekym inym..
Co vy na to?

kitti

Ja osobne som nevedela zostat pri prvom.
Stale som mala maleho certika v hlave,ze co ak je aj lepsi.
Ja som sa mylila,nechala som toho najsuper chalana...
Po viacerich sklamaniach som zase stretla super chlapa-manzela.
Moja priatelka sa vidala za jej prveho a stale mysli na inych...
Uz by aj podviedla-ak uz nie...

ikona

Takze to bolo pisane vseobecne? Nabuduce teda vynechaj vyraz "moj osobny nazor..." (22:22) Aby sa z toho clovek vysomaril :))

ikona

Shakti tak povedz nam - co ani netusia co je to laska ... Co je to laska???
Vies, niektori iba snivaju o skutocnej laske lebo nemaju na vyber a niektori ju aj ziju... ja patrim do tej druhej kategorie, tak skus odpovedat tym prvym :-))

fraisee

to je ciste hypoteticka otazka o kt. sa moze len polemizovat - co by keby. tym chcem povedat ze hladat odpovede na taketo otazky je strata casu, lebo aj tak k nicomu nedojdes.

SHAKTI

ikonka tu pisem vseobecne a tam som pisala podla seba..tu sa jedna o otazku,jeden partner na cely zivot,neporovnavaj situacie ktore sa porovnat nedaju.
oki,ja ked milujem ani v mysli nepodvediem a vy si zite ako chcete ale netrubte do sveta,ze skutocne milujete,lebo neviete co je to laska..

Kachita

Ludia sa velmi menia, dnes ti moze nieco pripadat ako absurdne, neskor ako normalne a ziadane. Nedavno v televizii povedal jeden znamy clovek, ze vydaj sa v 20-tich a uvidis, koho si si vzala v 30-tich.

ikona

To bol taky normalny komentar... clovek si vsimne ked nejdes v jednej linii a nemas konstatny nazor na vec. Sorry ale bije to do oci. Sama priznavas ze to pokusenie "vybocit" je tam vzdy, minule ked som citala tvoje prispevky si mala evidentne odlisny nazor. Ked milujes ani v mysli nepodvedies, ak ano, nemilujes...- nieco podobne