Svrbenie hlavy

evellina

aj ja mavam ten biely mastny povlak na pokozke hlavy,ja ho volam mazotok,vlasy mi padaju a pokozka ma svrbi...strasne,okrem toho mam asi tri tyzdne do zadu zistenu znizenu cinnost stitnej zlazy,tak neviem-zeby to s tym suviselo???...inac viem,ze na ten mazotok vo vlasoch pomahaju antikoncepcne tbl Diane 35....posobia antiandrogenne,cize potlacaju muzsky hormon,ktory ma na svedomi mastne lupiny a zvyseny mazotok...
pozrite si stranku www.moje vlasy.sk

malinakkk

ten mastny biely povlak mam aj ja a neviem co s nim ani co by to mohlo byt,lebo podla mna to lupiny niesu....nevie niekto poradit,pomoct?

simka111

Mna tiez občas svrbi pokožka hlavy a aj sa dostanem na pokozku hlavy a z nechtami si zaškrabnem tak mam taky akoby biely mastny povlak..možu to by t mastne lupiny???? alebo je problem v tom ze si davam masku az ku korienkom vlasov???????

blond1

ak si mala vši tak to môže byť podráždená pokožka hlavy od nich, alebo precitlivelosť na niektoré zložky v použitom šampóne. Každopádne je potrebné pokožku upokojiť a odstrániť svrbivosť. Mám dobrú skúsenosť so šampónom PSORISTOP, ktorý obsahuje extrakt z mahonie - odstraňuje lupiny, upokojuje a neobsahuje žiadne chemické látky, ktoré sú v bežných šampónoch . Dostať ho v lekárni.

lupinka

ja som mala vsi,ale stale ma svrbi hlava,a ked mi mamina pozrie hlavu tak tam nic nemam...skusala som aj sampon proúti lupinam(mam lupiny) a nic mi nepomohlo...co to moze byt???prosiim poradte!!!

lupinka

ja som mala vsi,ale stale ma svrbi hlava,a ked mi mamina pozrie hlavu tak tam nic nemam...skusala som aj sampon proúti lupinam(mam lupiny) a nic mi nepomohlo...co to moze byt???prosiim poradte!!!

Sonis

Už dávnejšie ma tiež neustále svrbela hlava. Nevedela som si s tým rady a potom som šla k mojej doktorke, že pôjdeme na kožné s tým. Pozrela mi na hlavu a čo nevidiac? Mala som vši :D Tak som sa vyhla kožnej. A tie vši som zabíjala. Ak sú to vši tak potom sa ozvi, poradím čo je na to dobré! Ale mala by si si dať prezrieť hlavu a ak to nevedia odhadnúť tak k svojej Doktorke a ona ťa buď pošle na Kožné, ale sa to inak vyvinie. V každom prírpade držím paľce.