Svrbenie hlavy

raban83

no mna tiez svrbela hlava mal som lupiny a ta koza neprijemne pichala... take male cervene bodky som mal... to bola niaka mikoza... kupil som v lekarni sampon antimikoticky zo selenu selsun blue sa volal a hned na prvy krat mi pomohol aj vlasy mi prestali padat... selsun je viac druhov uz skusam druhy tip ale ten blue je dobry v tom ze ked ho mas tak 5min na hlave tak tak cela hlava pali a chladi.. citis jak ti to pomaha... dost prijemny pocit ked ta hlava svrbela hlavne to chladenie dost dobra ulava... doporucujem

lenka hmjkrl

mna tie svrbela hlava a pouzila som bravcovu mast super vec pomohlo a sampon na vsi neni dobri ten vec iba zhorsi aj ked je na prirodnej baze j e v nom kiselina z ktorej sa vam zacne supat koza

krtko89

mna zase strasne svrby hlava ako som zacal pouzivat Nivea for men Hair Recharge,
...a ku tomu mi padaju vlasy mam tu uz jeden prispevok so stitnou zlazou mam znizenu jej cinost

SnadPomozem

mna zacala hlava svrbiet pouzivanim schaumy...aj vlasy som mal po nej an dotyk neprijemne...ale zas u kazdeho to moze byt iny sampon

kamoškaa

svrbenie hlavy spôsobuje pleseň v tele!!!!!!!!! môžte si to otestovať -prestante jesť na čas čokoľvek sladké a uvidíte že svrbenie prestane!!!!!!

doriona03396

Ahoj
Skús zmeniť šampón prípadne v strave máš niečo čo dráždi pokožku hlavy. No je tu ešte možnosť, že máš príliš vysušenú pokožku hlavy a ona ti takto reaguje, skús si urobiť zábal z kokosového oleja. Taktiež by ti mohol pomôcť tea tree olejček. V lekárni je šampón proti všiam na prírodnej báze s tea tree olejčekom, skús si kúpiť, ja viem, že nemáš problém so všami, ale je to len na dezinfekciu pokožky hlavy (použi ho len raz do mesiaca). Myslím že by Ti to malo zabrať, a keď nie budeš mať aspoň krajšie a hustejšie vlasy :D

šuňo

ani lupiny ani vši.iba na niektorých miestach malé vyrášky aj to na oko neviditelné iba na dotyk hmatatelné

šuňo

asi tak dva týždne čo ma neskutočne začala svrbiet hlava,ale len na istych partiách ako na temene a za ušami.može to byť svrab?alebo .....

Ly

Pozdravujem vsetkých. Mam problem na hlave v podobe chrasti a tie su dost casto bolestive. Navstivil som vsetkych dostupných kozných lekarov a dal som kazdemu rok aby mi pomohli. Nepomohli. Vsetky testy na alergie, imunitu a podobne boli negativne. Tak som isiel na vlastne naklady do Smrdakov. Tam mi povedala pani doktorka, že za vsetkym je psychyka. A asi aj ma pravdu. Ked som v pohode je situacia pokojna a ked mam stres a problemy je to zle. A tak uz neuzivam lieky na ocistenie hlavy z vonku ale snazim sa vycistit hlavu z vnutra, bez liekov a povzbudzujucich látok.