dobry lekar na stitnu zlazu v Bratislave

anka:

Skusila som sa objednat k doktorke Podobovej, ale nevzali ma, lebo maju strasne vela pacientov, odporucili mi doktora Rybara, kedze som z Ruzinova

milluska

Ano,s MUDr. Prokesovou tiez spolupracujeme, je vludna, mila, tiez odporucam, ale ja som to myslela po odbornej stranke...

beni13

Ahoj, ja chodim k MUDR. Dagmar Prokešovej.Sidli na Lotysskej 1 v Bratislave. Je naozaj dobra odbornicka s prijemnym a starostlivym pristupom k pacientom. Ochotne odpovie na vsetky otazky a vysvetli priebeh liecby. Clovek sa ozaj citi ako clovek a nie ako posledna handra, ako to bolo u endokrinologa v Ruzinovskej poliklinike, ktory ma pri akutnom probleme odmietol vysetrit s tym, ze uz ma dost pacientov. Takze odvtedy som u MUDr. Prokešovej a jednoznacne ju odporucam :-) Da sa tam objednat aj na konkretny termin bez cakania - vtedy to stoji 200 Sk, alebo cakas, kym prides na radu (bez platenia)

milluska

Ahoj, som ZS na endokrinol ambulancii a najlepsiu spolupracu mame s Doc. MUDr.Podobou a jeho zenou MUDr. Podobovou,ta ma ambulanciu v BA.