od zajtra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sonija

ano presne tak,co keby sme si dali icq????
skvely napad,chwaaalim :))
qiulka..anglicky??:D..ucim sa ten jazyk,ale ci by som daco dokazala sama vyprodukovat bez slovnika,to nerucim..
potrebujes nieco??????:)))))))))))))))))

qiu

ajojte moje no aj ja by som vás rada videla tak si dajme Icq a možme sa vidieť..inak sonija nevieš náhodou anglicky?

salma

Ahojte krasny moje.:)
Akozeee preco sa mi zda ze tu niekto tu doietku nedodrziava hM?::) asi preto lebo je rto pravda ze:D
Ale totok,,ja este dokonca v sobotu na piizzu idem a tesim sa aby ste vedeli ale od bduuceho tyzdna zacinam na sebe makat prvy tyzden dietky a ten dalsi zacnem s reductilom a riadnym cviceniiM::)
A lianka ako sa mi mas slecna,dari sa??:) Koniky ta oretahali cez vsetko co?:) aj ja by som si chcela nieked y skusit zajazdit,musi to byt veruze faaaaaaaaajnn.:)
qiu..MY O SEBE VIEME ZE MOJA:)
a sonicqa.:)slecnaaaaaaaa no co si to teda tym chcela povedat tymi bodkami ze tu vylepime fotky secky?:) hcihcicihichihiici::):):):):):)))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))

sonija

no a babenky kde steeeee?ma tu nechavate samu ..na pospas osudu..:(..
cha..inak kazdy by sa tu chcel vidiet,ze ako ktora vyzera..taaaakze..co s toho vypliva????.-.........
:))))))))))

lianka

ahoojteeeee holky moje :o)aj ja by som vas velmi rada vsetky videla :o)ako sa mate?ja som bola dnes jazdit na koni,super bolo :o)zacala som trosku cvicit,ale dnes som dietu velmi nedodrzovala-dokonca teraz cmulam cukrik :o)))no co uz....Qiulka,vcera som nepozerala zahradu...sonicka,salmuska..dufam,ze coskoro sa tu stretneme a popiseme :o)mam vas rada

qiu

ahojte to je deň... aj ja by som vás chcela vidieť... Jééé dnes ide ordinácia aspoň niečo pozitívne v tento deň.. A vy sa mi ako máte?

sonija

ahojte:)Ste tu niekto??????
asi nie,predpokladam..alebo sa myliiiiim??:)))))
jaj salmuska,ja by som vas vsetky xcela widet:)ako vyzerate:)

salma

Juuujj lIANKA ALE JA PAPAM TERAZ COKOLADKU A UZ NEHCEM::( NEMOZEM A NEBUDEM!!! uz o 2 tyzdne zacinam s "r".::) tak mi drz palceky.:)
a ake bolo jablcko inac,?:)
inacc bym azaujimalo ako vyzeras.:)

lianka

uuuuu ahojec salmuša ;o)))nevadiiii,ze si odvykas od maska prave naopak a ak je to nejaka choroba,tak ju mam aj ja... ;o)))))ale je to prirodzene,ze postupne si clovek navyka na novy styl,takze je to ok ;o)a ako si sa dnes mala,hmm?ja sa pojdem ochvilku kupkat ;o)inak ja som predchvilkou papala take obrovskeee zltee jablcko ;0)