intimna otazka.....vztah

Príspevok v téme: intimna otazka.....vztah
zvedavec

chcem sa opytat,ako to bezi vo vasich vzathoch,co sa tyka intimnych potrieb,poznam ludi,ktory sa nemozu vypotrebovat,kym su s partnerom,aj mne je to trapne,aj ked sme spolu 5 dni v byte,nie a nie ist na wc...tak isto,si ani jeden z nas pri tom druhom neulavi plyny,negrgne...ani nechcem,aby to tak bolo,no raz dakomu ujde a bude to trapas...ako sa dopracovat priodzene k tomu,ze si mozme spolu prdkat,kakat kedy treba....

pathy

tak to ťa ľutujem, ja som to isté prežívala so svojim priateľom, keď sme sa začali stretávať a bývať v jeho byte, nemohla som sa dočkať, kedy odíde do práce a ja si konečne uľavím...Ale teraz, po 5 rokoch sa na tom spolu smejeme, že aj on mal také isté pocity a keď videl, že už spím, tak si tak potichúčky uľavil, lebo už to tiež nemohol vydržať. Neboj, to príde samé, byt je predsa len malý priestor na ukrývanie a ak to ani po dlhšej dobe nebude u vás už normálne, tak asi celý váš vzťah nie je normálny, lebo ja svojho chlapca milujem, aj keď si sem-tam pukne, ale tiež musíš zhodnotiť, či to nevyužíva, lebo by sa mi nepáčilo, keby mi to robil v spoločnosti iných ľudí alebo bez ohľadu na mňa. Takže ti držím palce, aby vám to dobre dopadlo. A uisťujem ťa, že on má ten istý problém ako ty!!!!!!!

kiki

a co prva cast odpovede sa stratila, pokial nie si priputana na lozko, je problem sa vzdialit a neprdnut v blizkom priestore partnera?ber to realne ani tebe tvoj vlastny prd nevonia preco by mal tvojmu partnerovi, co vsak nevylucuje ked sa to uz stane aby sa z toho nerobila velka veda, ale bralo ako cosi prirodzene. Predstavte si ze je vam zle(napr pri chorobe) a zvraciate a nevladzete tak vas partner tiez od vas odvrati zrak a odide a necha tak kym vam nebude lepsie a neupracete za sebou?

hanboska

ale su potraviny,z ktorych ta naduva viac,a mozes byt zdrava....bez crevnych problemov,my tu riesime skor eticky problem,resp.otvorenost vztahu,vymena skusenosti,ako to chodi a ako sa dopracovat k tomu,aby to bolo vo vztahu prirodzene,ked sa ti to stane,aby si sa nemusela zakopat pod parkety....

kiki

ak vam to prekaza nemozte si ist prdnut na toaletu? alebo aspon dalej nie rovno pod nos partnera? myslim ze tak ako vam je to neprijemne dychat tak isto aj ostatnym, tu nejde o to ci sa hanbim alebo nie ale uvazte ze dychat to nie je bohvieco. A s tym grgnutim tiez sa to da kultivovane nie na 'plnu hubu'. Dalsia vec je zacat riesit problem s prdenim lebo ak je to caste je to len predzvest dalsich problemov s crevami.Co tak precistit creva nejakymi doplnkami?

moniqa87

ved to vobec nie je na rozchod, ked ti nie je najlepsie prdnut si pred nim, tak utekaj na wc a tam si ulav, ja to tak sem tam robim ked viem, ze by to bola rana ako z dela :-))) ale inak pustam vacsinou tichsich :-))) tak to potom no problem... no a grganie to uz vazne nechapem, ze preco by mal byt problem, ved sa na tom da skvele zabavit :-)))

hanboska

a davam si strasny pozor na stravu,aby ma nenaduvalo.....lebo potom len ritku stiskam :)))))))ňdo riti,co je to za vztah?:)))))))))asi sa s nim rozidem :))

hanboska

keby moj priatel tiez prdkal a grgal,nie prehnane,ale prirodzene,bolo by to ine,ale ekd to on nerobi,je tam strana taka bariera,ze ked sa to stane mne,je to o to vasci trapas.....akoze,este grgnut si ok,horsie je to ist na wc a trpnut,ake zvuky odtial pojdu...

gomez

hanby, to vôbec nieje trápne. Mám kamošku, čo chytila niejakú faunu do čriev. Niekedy reve od bolesti. Zlatom by ťa vyvážila, keby si mohla dobre prdnúť.

envy

ten moj si v pohode grgne aj prdne :) len ja s tym mam problem..teda raz som pila tusim kofolu a to osm si brutal grgla , az mu oci vyleteli - ze cooooo ? :)
ja sa tiez dost hanbim, minule som jedla kapustu a si viete predstavit aka som bola stastna ked som sla domov :))))