Chcem rovne vlasy

Príspevok v téme: Chcem rovne vlasy
silviaaa

mam huste vlnite az kucerave vlasy ktore si kazdy den zehlim a pouzivam od loreál take mlieko kde je beionce na obrasku hot straight a po vyzehleni taky bilo zeleny nezmivatalny kondicioner z tej reklami co je kleopatra a lak nA vlasy ale nevidrzia ani pol dna rovne tak ich musim zehlit aj 3 krat za den neviete nejaky dobry pripravok na rovne vlasy co naozaj pomaha a kolko asi stoji vyrovnanie vlasov na 3 mesiace a ci to moc nici vlasy mate s tym nejake skusenosti ? prosim poradte

soninka

ja som si dlho zehlila vlasy...

a teraz som sa vykaslala na to a mam svoje kucierky a som spokojna :)lebo kucerave vlasy su najkrajsie len sa treba o nich viac starat.

lianka

silviaaa...tak si ich zacni upravovat tak,aby boli krajsie ako ked mas hladke vlasy;0)urcite to ide,ja ti zavidim tie kucery;0)skuus

lianka

silviaaa...kucerave vlasy nebudu nikdy uplne rovne,pretoze keby si 1 vlas pozorovala pod mikroskopom,jeho struktura nie je jednotna ako pri hladkych vlasoch.tymto si nehorazne nicis vlasky,porozmyslaj nad tym,ze ci by nebolo rozumnejsie zmierit sa s kuceravymi vlasmi-ja mam hladke,takze celkom rada by som mala obcas kucerave,takze plati,ze clovek tuzi po tom co nema-a pouzivala pripravky na vlasy,ktore by zvyraznili ich kuceravu krasu,aby ti tie krasne kucery mohli vsetci zavidiet;0)

moniqa87

taku sice nepoznam, ale viem, ze dobre su zehlicky znacky remington, keby si mala kamaradku s takou zehlickou a tu vyskusala, alebo zajdi ku kadernicke nech ti poradi...
podla mna nie je chyba v pripravkoch, ale mozno potrebujes kvalitnejsiu zehlicku