vela odpovedi na rozne temy o chudnuti

Príspevok v téme: vela odpovedi na rozne temy o chudnuti
ataeb

no takze ako som uz pisala v jednej odpovedi kazdemu odporucam dietu "zalozenu" na vajci, paradajkach a tuniakovi atd..naozaj ucinkuje a nema jojoefekt.. to vam garantujem:) je detoxikacna a ozaj budete citi ako vam ocisti organizmus.. je to hlavne tym zihlavovym cajom a cajom na precistenie krvi, ktore si mozeje kupit aj ako 2 v 1. aspon pre mna bola tato dieta vyvazena a nemala som deficit sladkeho pretoze tam nepocitujete pokles energie. (ako napr pri mliecnej diete-nic drastickejsie hadam neexistuje).
dalej tez odporucam vzdy rano aspon 15min pred prvym jedlom vypit pohar cistej vody alebo citronovej, ma to tez pekny ucinok na precistenie criev..a po noci je to vlemi prospesne.
taktez odporucam tablety lipoxal.. no tie maju ucinok iba ak cvicite-vtedy vam znasobuju vydaj energie-odburavanie tukov. ludom, ktori necvicia su absolutne k nicomu.
cvicenie- zo stehien sa chudne najlahsie. lahnite si na bok a dvihate nohu min 25krat v troch opakovaniach-3 seriach, bez toho aby ste ju polozili na druhu. ak toto budete cvicit poctivo tyzden uvidite vysledok. brucho ide najtazsie, no najucinnejsie su sklapacky , alebo len dvihanie noh. brusaky su najmenej ucinne, alebo ucinne v kombinacii s inym cvikom. takze tri serie po 25 sklapaciek denne vam zacnu formovat brusne svalstvo-evidentne. v posilnovni na schudnutie cvicit s malymi vahami vo vela opakovaniach. 20min behu denne alebo dynamickeho pohybu a po mesiaci ste iny clovek.
na dlasie otazky v oblasti cvikov na chudnutie vam s radostou odpoviem.. chodila som na sportove gymnazium takze sa v tom dost vyznam.. sedem hodin do tyzdna telesnej urobi svoje:)