chudnime spolu

nanulienka

tak takto... mohli by sme si pisat, co sme kazda zjedla cez den a co sme cvicili :) Ja momentalne sa snazim drzat dietu, takze dneska som mala na ranajky cajik a grahamovy rohlik, na obed mam tuniaka a zelninu a na veceru sunku a zeleninu :) + pijem vela vody, kazdu chvilu Aqualineu, lebo je so znizenym obsahom sodika, cize dobnra pri chudnuti :) A vecer idem na P-class. Ako vy?

monca105

tak niak by to asi malo byt ale neviem ci to vydrzim ale jasne ja chcem tak ja neviem skusme cojaviem kazde 2 hodiny jest a moc cvicit ale zase nie prehanat tak to skusim aspon ja ale aj tak si myslim ze to nevidrzim ale ja chcem jasne tak sa drzme babya to icq sorry som sa pomylila jeto 352-428-271 no tak uvidime sa zajtra drzte sa ja sa budem ties

nanulienka

monci, mne ta nechce ICQ vyhladat, neviem preco :( Takze zaciname vazene. Povedzte si - chcem schudnut, lebo budem krajsia a budem sa lepsie citit, proste chcem. nenavidim sladkosti, lebo su nezdrave, kazia sa po nich zuby a spini sa mi hrozne crevo. Nemam rada alkohol, mam rada nesytene mineralky a od zajtra zacinam chusnut, LEBO CHCEM.

monca105

1.vec nikdy si nepovec ze na to nemas mas na to ja to viem aj ked ta nepoznam ak chces schudnut musis na to mat uz len treba vidrzat a icg 350-428-271 a pridat sa mozte svetci kazdy den sem chodme a pisme si inak co si myslite o dietach pomahaju alebo treba len jednoducho jest s rozumom a cvicit tak co