slzy po milovani...

nata

vlmi pekne dakujem cucu5 za jej radu a naozaj zajdem ku gynekologa aj s priatelom a este dakujem za to ze mi prajes aby som mala mimino este raz velmi pekne ty dakujem :)))

cucu5

podľa mňa asi najlepšie by bolo, keby si zašla na gyndu a na prehliadku...a povedala doktorke, že chceš mimino ale akosi to nejde.., aby ťa poriadne prehliadla ale to isté by mal spraviť aj priateľ/manžel,(ten samozrejme ku svojmu lekárovi) bo problém, ak nejaký je nemusí byť len v nás...ale ja nevravím, že nejaký je...veľmi ti prajem, aby si mala miminko :)

nata

JA BY SOM CHCELA VDIET PRECO NEMOZEM OTEHOTIET.rOBILA SOM TO UZ AJ KED SOM MALA SVOJE DNI A NIC VELMI SA BOJIM ZE NEBUDEM MAMKOU

1bambulka14

ja som včera zažila krasny orgazmus s priatelom, pretože sme sa obaja naraz spravili a tak nam obom vysli slzičky...bolo to nadherne..prajem vam to, ak sa vam to ešte nestalo ;-))

zuzana175

hej, suhlasim s druhymi.. je to normalne a neboj sa, nie si ina ako ostatni. dokonca som aj citala, ze pri dobrom milovani a teda aj orgazme sa v nas cosi prebudi a preto placeme- to je len tak laicky vysvetlene, ale aby si vedela.je to v poriadku a druhi ti mozu len zavidiet

noonaa

stalo.....a bolo to krasne,lebo som bola dojata aj z nasej lasky...a moj priatel zase byva vysmiaty,taky zlatunky smiesik chyti..