Aknenormin

Príspevok v téme: Aknenormin
fero99

BOL SOM U KOZNEJ,A TA MI UZ KONECNE CHCE PREDPISAT AKNENORMIN,LEN ESTE MUSIM IST NA KRVNE TESTY...POVEDALA,ZE SA NEMAM BAT VEDLAJSICH UCINKOV,AZ NA SUCHE PERY..A TIEZ POVEDALA,ZE MALA PACIENTA,KTOREMU NESKUTOCNE POMOHOL ROACUTTAN...MYSLITE SI ZE JE LEPSI ROACUTAN AKO AKNENORMIN? ALEBO JE TO JEDNO? LEBO VIEM,ZE ZA AKNENORMIN SA VRAJ NEDOPLACA NIC...PROSIM PISTE TI KTORI STE SA LIECILI AKNENORMINOM,ALEBO ROACUTANOM...A AKO PREBEHALA VASA LIECBA,TI KTORI O TEJ LIECBE STE LEN POCULI,NEPISTE..DAKUJEM

zuzusa

To mi nepovedala doktorka ale internet tak asi to nebude pravda neviem. Beriem to už 4 mesiac už ho končím. Vážim asi 53kg a dávka prvý mesiac 40, druhý 30, posledné dva mesiace 20 a keď ich doberiem tak potom ostanem aspoň mesiac na 10.

farmaceutka

Ak nepomaha, treba odpovedat na otazky: Ako dlho ho beries, kolko vazis a aku davku beris. Co sa tyka "jemnosti" voci organizmu, je to kravina, skor by som povedala, ze vyrabajuca firma zasponzorovala nieco doktorke a ona sa im zaviazala, ze bude pisat Aknenormin.

zuzusa

Ževraj je to to isté až na tých výrobcov a ževraj ten Aknenormin je jemnejší na organizmus. Ja osobne doplácam 5,- sk za recept. A mne osobne zatial nepomáha asi som špecifický prípad. Ale čo viem veľa ľudom pomohol a aj od flakov na tvári čo ostávajú po akné. Treba to vyskúšať a uvidíš či ti to pomôže a treba si dávať pozor na tie ostatné lieky.

wiwi

ahojte! chcem sa váš spýtať či Aknenormin alebo Roaccutan naozaj pomáhajú. Ja beriem zatial iba antibiotiká Rovamicine 3 ale ktovie ako nezaberajú. Mohli by ste mi tu prosím popísať či to pomáha aj na hojenie flakov po akné? bo to ma najviac trápy! :( vopred dakujem

akneman

pri liecbe aknenorminom mozes pouzivat VSETKY doplnky vyzivy. Samozrejme nie vitamin A, ale ten sa v gaineri ucrite nevyskytuje. To by si potom ani nemohol jest beznu stravu. Ja berem teraz aknen. a nedoplacam ani korunu. A myslim ze rozdiel medzi aknen. a roac neni ziadny, kazdy ma rovnake zlozenie.

matel

ach moj boze:P gainer je doplnoik stravy... sacharidy bielkoviny+ vytaminy... je to ako keby si das druhe jedlo, nic to nema s tabletkami

sofia111

roaccutan a aknenormin je uplne ten istyliek len ini vyrobcovia su to..vraj sa aknenormin znasa lepsie ale bohvie co je natom pravdy..ja beriem aknenormin a vedlajsie ucinky su suchost pier a bolesti hlavy..ostatne vedlajsie ucinky v letaku su dost prehnane..a co sa tyka bratia inych liekov...myslim si ze sa treba opytat doktorky,ja napr ked ma boli hlava tak si dam aj ibalgin aj paralen..vsak inak by som to nevydrzala..a zatial zijem :DDurcite nemozes brat ine lieky ktore obsahuju vitamin A a tetracyklinove antibiotika..pretoze roaccutan a aknenormin su na baze vitaminu A..a mohlo by dojst k predavkovaniu ale co sa tyka inych liekov tak mozes brat..a co napisal miso,tak to preto mu kozna povedala lebo roaccutan a aknenormin su silne lieky a neodporuca sa brat ine lebo ti to moze odpalit pecen..ale baby musia brat antikoncepciu ked chcu brat tieto lieky a to je tiez dost zatazujuce na pecen..takze az tak s tym ze sa ine lieky brat nemozu nesuhlasim..

miso

nemyl by si brat ziadne lieky ak uzivas aknenormin 20.mne kozna doktorka povedala,, boch chran aby si bral co i len paralen aj keby si bol chory,ziadnu tabletu nevezmes!,, preto radsej neber tie gainer tablety ci co to vlastne je lebo si mozes poskodit.

kbq

chcel by som sa opytat..cvicim v posilovni .. a chcem zacat brat gainer..a ties berem tieto lieky aknenormin20. . chcem sa opytat ci mozem zacat brat gainer alebo nie