Ako predísť hádkam s priateľom?

Príspevok v téme: Ako predísť hádkam s priateľom?
lydka004

Ahojte :) vie mi nikto pomôcť.. ja už dalej nevládzem.. hádky s priateľom ma ubíjajú a ja som už vážne v koncoch .. tie žiarlivostné scény neustále výčitky čo mam robiť ako mam dosiahnuť aby sme sa toľko s priateľom nehádali mame sa fakt veľmi radi ale ta žiarlivosť medzi nami je nekonečná.. ja sa snažím menej žiarliť už ale veľmi mi to ešte nejde ale on nie je to hrozné... pohádať sa za 1 hod 3x za sebou ja už vážne nevládzem neviem čo mam robiť prosím povedzte mi ak viete ale neradte mi rozchod ja ho milujem a nechcem sa s ním rozísť ani náhodou... ako mam tie hádky zmierniť a vysvetliť mu niektoré veci aby nežiarlil a nevyčítal mi všetko ...????? prosím napíšte mi ak máte skúsenosti . Dakujem

anjelicek

envy,ty si uplne akomoj priatel.zacala som chodit do skoly na novu skolu a jem vadi aj ked sa len zhovaram so spoluziakom a aj to o skolskych veciach,vadi mu aj ked chcem ist von s kamaratkou,ked mi pride sms tak hned ma inu naladu,chce byt stale so mnou,lubime sa,ale to proste nejde.moc ho lubim,ale citim sa pomaly uz ako otrok.

envy

baby, kedze s tym mate problem, mozno mi budete vediet poradit- u nas je to opacne- ziarlim ja, ale nenormalne. priatela milujem, viem, ze aj on mna, verim mu, ale neverim tym babam, co su okolo neho, skraka ked ide s kamaratmi von alebo mu nejaka baba posle smsku uz si predstavujem, ze co ak ho vola von alebo ze ho chce zviest, mam napd naladu a potom sa chytime...uz sa naucil mi vraviet ze kto mu vola ale ja ho nechcme kontrolovat ani nechcem, aby sa mi spovedal so vsetkym, viem, je to chore, ale ja s tym chcem prestat, bojim sa, ze o chvilu bude so mnou nestastny.. ako sa mam naucit "mat na haku", ze mu pise/vola nejaka kamoska?????

anjelicek

ahoj lydka,to by som aj ja chcelavediet.mna tiez taketo hadky ubijaju,hlavne z tej ziarlivosti,je to neznesitelne.a hadky su coraz viac pre uplne nezmysli.najhorsie je ze partner si tu ziarlivost nechce priznat