Bojim sa ze som v tom :( pomozte mi

lianka

aha prvykrat fiiha;o)no to je normalne,vies,prvykrat je clovek taky napaty,niektore baby krvacaju,niektore nie,niktore to boli viac,ine menej...podla mna prvykrat nejde ani tak o tu rozkos,ale celkovo o to emocionalne prezivanie situacie;o)to ako sa k tebe sprava chlapec aka je atmosfera a tak;o)ja som mala kraaasne prve milovanie s mojim milacikooom;o)ale dalej to bude stale lepsie a lepsie co sa tyka rozkose,vies,zdokonaluje sa technika,partneri sa lepsie spoznavaju atd...takze ok;o)

age44

ked ti len skoncila menstruacia, nemala by si mat plodne dni. tie su az okolo 14. dna cyklu. prvy den sa rata prvy den menstruacie. takze si bola cca6. den? to je este daleko od ovulacie. pozor treba davat az okolo 10 - 15 dna cyklu

majuška

Jooj ta diki si zlata :) no a podme na tamtu otazku... kedze som mala vcera prve milovanie ... a nemala som z toho ani tak nic.. zo zaciatku to bolelo a potom som len citila taky zvlastny tlak.. ale zeby mi to robili dobre??--- asi ne je to normlane?

lianka

nelezies,aj tak som chora a nemam co robit,tak ak budem vediet poradim;0)
takze plodne a neplodne dni si mozes sama vypocitat-staci ked zadas do googla-kalkulacka na vypocet plodnych a neplodnych dni a dalej uz tam budes mat napisane co mas robit;o)a mozes polozit aj dalsiu otazku ak sme uz tuto doriesili;o)))

majuška

ako dlho trvaju neplodne dni? a kedy su plodne ??? napises mi?? :) a potom mam na teba este jednu otazku ak este ti neleziem na nervy :) a smiem :)

lianka

to ste sa rozhodli velmi mudro;o)moj by ani nepristupil na to bez kondomu,lebo takcitak je tam iste riziko a vie,ze by som sa ani spravne neuvolnila,lebo by som sa obavala...takze radsej neexperimentovat nabuduce;o)