Ako mam odstranit chlpky v intimnej partii?

Príspevok v téme: Ako mam odstranit chlpky v intimnej partii?
....plz....

prosim vas, poradte mi. priatelovi sa paci vyholena intimna cast, ale ja som sa tam este nikdy neholila(okrem okolia plaviek....)takze neviem ako vlastne na to :( mam si ju holit ziletkou, holiacim strojcekom, alebo pouzit krem na holenie, depilacne pasiky? celu alebo tam nieco nechat? vobec si neviem dat rady :(

....plz....

este daco by som sa chcela spytat....nevadi chalanom, ze tam uz trosku daco narastlo? nevzrusi ich to, ked to tam bude trosku skrabkat?

....plz....

daco sa po 2dnoch ukazuje....vyrazky mam len na bokoch(zatial)a to nebude blbo vyzerat, ked si kupim detsky puder? nebudu si v obchode mysliet, ze mam babatko? :D

envy

...plz... hej, je to divny pocit, ale len zo zaciatku, na to si zvyknes...ja si naprikls teraz neviem rpedstavit, ze by som mala dole nejaky "husty porast" :)) je to omnoho hygienickejsie, najma pocas menstruacie..a ak ti nebude vyhovovat nahladko, pokojne skusaj pasik, niektore baby si dokazu vyholit pismenka, sipky...:) ja sice nie, ale mozno sa raz aj to naucim :)))

bejby

mne sa paci ten pocit dole nic nemat...:-)ale ja mam ten problem ze mne hladky pocit vydrzi len 1 den potom je to uz hrozne niekedy sa objavia vyrazky ale risim to detskym pudrom , ale ten vzdy nezaberie...tak co uz a holit sa kazdy 2 den nemozem lebo mam citlivu pokozku ...poradite mi pls co mam robit okrem toho pudru? dikes :-)

....plz....

takze pred asi 3hodinami som to vsetko oholila dole....zatial sa vyrazky nevyhadzali, ale je to cudny pocit nic tam nemat :D

envy

ja som sa na pyskoch nikdy v zivote nevyhodila, to sa aj da? vyrazky som mavala len "tam hore" :)- sorry, neviem, ako to mam lokalizovat :)))

pouzivala som tekuty puder(lekaren, cca 40 sk) a odvtedy ani jedn avyrazka, teraz puder uz nepouzivam, lebo nemusim, oholim a vyrazky nemam...to prejde casom

motylka

ja si nechavam aj na pyskoch ale tiez by ma to zaujimalo...inak keby som sa vyholila tak sa urcite vyhadzem a to je fakt odpudzujuce a neprijemne ...

kola

mna by este zaujimalo, ze ked si nechavate pasik, ci si to odspodu holite vsetko, myslim na pyskoch ohambia...a len navrchu nechavate pasik?...

stellla

najprv si ju celu ostrihaj na kratucko, potom nanes penu na holenie, opatrne ohol (mne sa najlepsie holi, ked sedim, alebo klucim vo vani). ked nechces mat vyrazky po holeni, tak si kup ,,veet proti zarastaniu chlpkov\". je to taky krem, ktory si nanesies po holeni. mne to velmi pomaha, odkedy ho pouzivam, tak sa mi nespravila ani jedna vyrazka... neboj, nie je to tazke, urcite to zvladnes.