Bolest po pichnuti injekcie od bolesti..

Príspevok v téme: Bolest po pichnuti injekcie od bolesti..
kika19

dobry den..mala som silne menstruacne bolesti a jedna znama zhodou okolnosti sestricka no s kratkou praxou sa mi ponukla ze mi moze pichnut injekciu od bolesti.po pichnuti sa mi na tom mieste urobila ako keby zrazenina .taka twrda hrcka..niekedy sa zmensi niekedy zwacsi.a niekedy ma zacne z nicoho nic boliet..ale iba pri dotknuti..moze sa mi staw este zhorsit??..dakujem

kika19

heh no ja mam taku smolu ze mne okram injekcii nic nezabera..kvapky som skusala ale nic nepomohlo..neviem preco..uz aby som rodila:D..vraj to potom miznu taketo bolesti..

....

alebo heparoid masticku.algifen injekcie, to by som sa bala dat si pichnut.radsej algifen kvapky-ucinkuju tiez rychlo.

kika19

aljoska, prosim ta a nemoze sa mi to zapalit alebo nieco??a inak nevies nahodou ci by som si mohla pichat aj sama(treba mat na to nejake vyskolenie,lebo mam pocit ze ja by som to vedela) ..lebo vies ja uz asi 4 roky mam taketo bolesti kazdy mesiac a stale chodim na pohotovost.ty si zdravotna sestra?

aljoska

Prilož si octanovú masť.To sa niekedy stáva,že ostane hrčka po vpichu.Ked ta to nebude boliet,možeš si to rozmasírovať.