Akeho psika si mam vybrat?

Príspevok v téme: Akeho psika si mam vybrat?
keituskaaaa

Ahojky.Tato tema sem asi absolutne nepatri,ale aspon skusim,..mame s priatelom taky mensi problem,rozhodli sme sa,ze si kupime psika.Kamen urazu,..Odmalicka som chcela sibirskeho huskyho,ale priatel tvrdi,ze tieto psy maju strasne nezavislu povahu,ze ho nebudem moct trenovat a ze mi moze utiect lebo ma lovecke pudy.On by radsej psa,ktory za nim bude vsade chodit a posluchat a bude oddany.Tvrdi,ze husky taky nebude a ze on by radsej bordersku koliu.Zacinam pochybovat sama o sebe a o svojom vybere.Prosim vas mate niekto skusenosti s husky? Je naozaj tak strasny? Dakujem velmi

keituskaaaa

Byvame v rodinnom dome a mame aj malu zahradu.Ja viem o psoch dost vela,ale priatel ma uz tak rozhodil,ze neviem,ci si trufam na huskyho ;o((

mimka

keituskaaa-psíka ako si vychovaš takého ho budeš mať...aj taký psík s útulku ti vie takisto takú lásku a oddanosť ako ten za niekolko tisíc..a v utulku je veľmi veľa čistokrvných psíkov ..no,nechám na vás ako sa už rozhodnete..ale verím že dobre..

SHAKTI

tiez mam loveckeho psa a este sa nestalo ani raz aby mi usiel!!! husky je velmi krasny a velmi pritulny pes!! hlavne k detom,ale to su vsetky psy :-) ano,cosi maju v genoch,povaha,lovecky instinkt,ale laskou a dobrou vychovou sa da vsetko korigovat!
hodte si s priatelom jednoducho mincu :-) myslim,ze vobec nezalezi na plemene,ale o to,co vam psik da a hlavne si treba uvedomit a to dostatocne,ze pes neni ziva hracka,je to zivy tvor,ma svoje potreby,ktorym sa musite podriadit a ste za neho zodpovedny,ale zas to co vam da naspat,je cosi absolutne nadherne a dokonale. tak vela stastia pri vybere