Liečiteľka Anežka z Košíc, poznáte?

nescafee

prijemny podvecer vsetkym, pani Anezku nepoznam, no mojim znamym raz pomohol liecitel (tiez z Kosice), p. Balint. Myslim ,ze kontakt na neho je aj tu niekde na forach, videl som to tu niekde...

dasky

Zajtra idem po výsledky z endokrinologie, tak uvidime co mi povedia.. Pani Anežke som pisala mail, no je na dovolenke. Dúfam že sa dovtedy nezbláznim - lebo mi tie vlasy dobre ničia psychiku.

sexicek

podla mna Ti urcite pomoze, len ci Ti to bude stacit

vypadavanie vlaskov ma urcite svoju pricinu a tych pricin moze byt vela, je to velmi zavysle od konkretneho cloveka, od genetickej stavby (moze to byt aj dedicne), od zivotospravy, od stresov a ich zvladania

ved skus a uvidis, neublizi Ti to, maximalne Ta pripravi o dalsie tie Tvoje bubaciky ale ved, ze vraj zazraky sa deju ;-)

dasky

Už viac ako mesiac trpím vypadávaním vlasov, pričom som nechala v lekárni dosť veľa peniažkov za prípravky ktoré vôbec nepomohli.. trošku som zanevrela na to naše slovenské zdravotníctvo, preto by som chcela vyskúšať alternatívnu liečbu.. zájdem za pani Anežkou, snáď mi pomôže tak, ako pomohla vám

evellina

ahojte....aj ja vas prosim o kontakt na Anezku a hzlavne kolko do predu sa treba objednat,som v zahranici,ale chystam sa o mesiac domov,tak ak by som to stihala,rada by som za nou zasla.....dakujem