Kto by mi vedel poradit s dcerou.

Príspevok v téme: Kto by mi vedel poradit s dcerou.
vizi

Mam 20rocnu dceru ktora velmi malo je.vysoka je asi 172cm a vazi asi 52-53kg.Ked aj je,tak moc nevladze zjest.ma za sebou maturitu a je nezamestnana.Nic ju nebavi,nevladze.Je psychicky labilna.Mam druha s ktorym si nerozumie.Pritom viem,ze ju ma rad.Ale je to tak ci tak pre nu cudzi clovek.Ku psychiatricke ju nedostanem.Bojim sa co bude dalej.Chcela by ist do cudziny s kamaratkou.Je moc nesamostatna,musi ju niekto drzat a dirigovat.Pani doktorka povedela ze ma nabeh na anorexiu.Treba to podchytit co najskor.Som z Martina.Kto by mi mohol a vedel poradit.Dakujem.

evalacho

Ahojte, tymto sposobom by som sa vam chcela prihovorit resp poprosit ci by ste sa nechceli anonymne antropometricky zmerat. Vedeli by ste presne ako sa vase telo vyvija, kolko percent tuku mate, ako by vase telo malo vyzerat na vas vek..pracujem na diplomovej praci Antropometricke ukazovatele pri PPP. Vase mena nebudu vobec pouzite, a praca bude zaslana do Anabell Bc. Viere Jamriskovej, s ktorou som komunikovala. Vysetrenie je zadarmo a neboli :) trva nanajvys 15 minut. Prosim ak mate zaujem ozvite sa mi na mail: evalacho@gmail.com
Dakujem vam vopred :)

evalacho

Ahojte, tymto sposobom by som sa vam chcela prihovorit resp poprosit ci by ste sa nechceli anonymne antropometricky zmerat. Vedeli by ste presne ako sa vase telo vyvija, kolko percent tuku mate, ako by vase telo malo vyzerat na vas vek..pracujem na diplomovej praci Antropometricke ukazovatele pri PPP. Vase mena nebudu vobec pouzite, a praca bude zaslana do Anabell Bc. Viere Jamriskovej, s ktorou som komunikovala. Vysetrenie je zadarmo a neboli :) trva nanajvys 15 minut. Prosim ak mate zaujem ozvite sa mi na mail: evelacho@gmail.com
Dakujem vam vopred :)

vizi

ahojte davno som tu nebola no chcem len povedat tolko ze vsetko co sa dialo medzi nami teda mnou a dcerou mala na svedomi jedna nasa suseda a to uz teraz pochopila aj moja dcera ze vsetky rozbroje medzi nami bola susedina zasluha ,pretoze ju huckala proti mne a s druhom ktoreho nenavidela su kamarati este skor ako som s nou zacala komunikovat ja vdaka druhovi
od okt 2009 sa s dcerou uz navstevujeme a pomaham jej ako sa mi len da ,navstevujeme sa a sme zas dobre kamaratky comu som naozaj rada

w

Vizi, nie je ivanka tvoja dcera? Ak ano, myslim, ze v jej poslednych dvoch prispevkoch /neviem ci jedinych, nesledovala som to/ ti to cele zodpoveda. Treba jej nacuvat a nehladat pomoc od druhych, treba hladat pomoc pre nu od nej, navod vie len ona. prajem vela stastia. Ivanka, najma tebe..

vizi

Ahojte,som stastna aj ja aj dcera,dcere sa podarila najst robota,tak jej prajem vela uspechov v novom zaciatku ,aj druh je spokojny,tak dufam,ze sa da vsetko doma do poriadku .

sajmona

potrebujem poradiť,mám 33 rokov a študujem vysokú školu odbor sociálna pedagogika, problém je v tom, že keď sa pripravím na skúšku, všetko som naučená,dostanem otázku a bum okno, jednoducho zabudnem čo som sa naučila, docentka mi odporučila pomoc psychológa. Začne mi búšiť srdce a neviem si spomenúť na žiadnu pomoc. Poraďte čo robiť, stáva sa mi to len pri skúškach.

ivana178

uz som si nasla pracu.nieje to co som cakala no ale lepsie ako drotom do oka.mamin podareny druh mi vraj dal ultimatum,mama mi pristala k slovu a povedala ze mi spravi doma peklo.ale teraz je rad na mne.teraz budem ja davat ultimata.vtedy som musela drzat hubu lebo som nepracovala.teraz to uz bude ine.a teraz nepotrebujem aby mama pri mne stala.pretoze ked som potrebovala jej podporu vykaslala sa na mna.a dala vinu mne.dakujem jej za to.