Psycholog/psychiater v PB/ZA

Príspevok v téme: Psycholog/psychiater v PB/ZA
skipper

Ahojte!
Chcel by som sa opytat ci plati slobodna volba lekara aj pri psychologoch. Myslim si ze uz fakt potrebujem pomoc pretoze uz som na tom fakt zle. Chcem ist vsak do ineho mesta a preto to potrebujem vediet. Poradi niekto?
Je psycholog a psychiater to iste? V niektorych temach pisu jedno inde druhe. Tak ako to je?

PS: Nevie mi niekto odporucit nejaku psychologicku v PB alebo v ZA?

identity

tak ja by som sa jej nejak predstavil. napis svoje krstne meno, nemusis cele, kolko mas rokov a co ta trapi. aspon nejak strucne opis svoj problem. no ten problem jej v podstate opisovat nemusis, ak by si nechcela, aj ked bolo by to asi lepsie. staci ak jej napises, ze potrebujes pomoc. a spytaj sa na to co chces vediet. ze ci musi prist aj mama, ale ze ti nechces aby o tom vobec vedela. a ze ci ta moze objednat, kedy by si mohla prist. aj na to platenie sa jej mozes spytat. a samozrejme sa nezabudni opytat na adresu aby si vedela, kde mas prist. a na zaver dakujem. :))

identity

pozri sa. napis jej mail alebo zavolaj. ako to tebe vyhovuje. mozno by bol lepsi ten mail lebo zrejme chodis do skoly a asi jej nebudes moct hocikedy zavolat. neboj sa. ved napis jej a uvidis co ti odpise. nemas sa coho bat. naozaj. daj vediet, ci si napisala a ako to dopadlo. ale neboj sa jej ozvat. ved na to tam je. :)

identity

ja som z PD. cislo sa da najst hocikde. mozno aj na nete. a mozno ho najdes aj u svojho obvodneho lekara v cakarni niekde napisane.

identity

no, tazko povedat, ci bude nutna jej navsteva. najlepsie urobis, ked ta zavolas a opytas sa. si myslim, ze by to nemalo byt nutne, ze ked s tym nebudes suhlasit, tak by to malo byt ok. hlavne tam zavolaj. ved za to nic nedas.

identity

neviem ako to funguje u ostatnych psychologov. ved skus zavolat a uvidis co a ako. mozes sa spytat co budes chciet a urcite ti odpovie.