Aknenormin?

Monii

.. čo tak si prečítať ostatné príspevky? odpoved určite nájdeš .. napríklad pod tým tvojím príspevkom.. :P

lackonka

Ahojte, je to normalne ze beriem mesiac a pol aknenormin? a stale STALe sa mi spravia nove a nove akne? sak to neni normalne podla mna...no vyzera to hrozne..akokeby mi to vobec nezaberalo..a kazdy mi hovori..NO TO TI NEJAK NEZABERA JAK TAK POZERAM...a potom sa citim jak debilna...:(...ale ako som citala nejake kocky ze az po 4 mesiacoch sa vam prestali tvorit? to potom ako dlho budem brat? mne povedala ze do Leta som fajn..ale pred sebou mam 3 mesiace..a nemam pocit ze to bude fajn ..:(

Monii

všetko, čo si mala lebo máš hlboko v pokožke, ti musí vyliezť von .. alebo si to len mala niekde hlboko začaté, ale len teraz to vyšlo von .. neboj, len čakaj :)

elen666

ahojte, ako som napisala, prave som zacala 4 mesiac, len ma hneva ze opat sa mi na tvary vyhodili 4 bolave akne.......a zapalene...nerozumiem ako je to mozme,?? voete mi niekto pomoct, ze do kedy este bude takto vyzerat a do kedy sa budu tvorit???? hm???

som uz zufala z celej situacie, to sa uz asi nikdy neskonci, do kelu?? prosim poradte mi, ako vam to zabralo a kedy sa prestali tvorit nove.
JA beriem 2x denne 20mg
dakujem

Evinka789456

ahojte pacienti :)..začínam druhý mesiac liečbu Aknenorminom. Dnes som sa vrátila od kožnej a predpísala mi väčšiu dávku ktorú budem striedať s tou menšou..to jest jeden deň 10mg druhý deň 20 mg. Okrem toho mi predpísala aj dermálny roztok na čistenie pleti po vytláčaní maličkých uhrákov ktorých sa inak iba vytláčaním nezbavíte.Okrem toho mi dala aj super krémik na pery lebo vyzerajú vraj katastrofálne :D Už vidím prvé zlepšenia čo som veľmi rada pretože prvé 2-3 týždne boli peklo a akné sa znásobovalo a ja som mala hlavu v smútku.Liečbou budem pokračovať až kým mi kožná nepovie že moja pleť je zase bezchybná :) Takže všetkým vám želám pevné nervy a hlavne viditeľné zlepšenia a vydržte to je to dlhodobá záležitosť no efekt dúfam že bude aj u mňa zaručený :)

bejka

Ahojte ja už aknenormin berem tretí mesiac a kožná mi povedala,že ma už iba mesiac čaká :) a som veľmi spokojná :) len celé telo mám suché ale po akné ani stopy :) len jazvičky ale to mi po opálení zmizne :) môžem ho len odporučiť oplatí sa to len dúfam,že sa mi to po vysadení nevráti :) a všetkým vám držím palce aby ste sa tej hnusnej pliagy meno akné všetci zbavili :)

IvusIvuss

čaute aknenormínáci, končím prvý mesiac ale zmeny už určite vidím, prve tri týždne strašné boláky a podkožné pupáky, ale už ich mam všetky uschnuté tak snáď už to bude len a len lepšie :) som spokojná, veľmi.. na pery používam Lipobase repair... je to taky krém velmi mastný a ked si ho natriem n a noc taku hrubu vrstvu rano nemam skoro vobec popraskane pery, aj kutiky sa mi zahojili takže paráda:) a občas si ho natriem aj do nosa :) vyskušajte fakt je pparádne mastný, super :) a držím vám palce

Giovannka

Zdravim "aknenorminaci". Aj ja k Vam patrim... beriem tento liek uz od oktobra 2011 a chcem Vas ubezpecit, ze zaberie, len musite byt trpezlivy a necakat ze sa Vam to zmeni po mesiaci. Aj ja som mala bolave hnisave akne, ktore bolo po celej tvari, suchu sliznicu v nose, sucho v ociach a vecne popraskane pery, ktore mam aj doteraz :) Odporucam Vam k liecbe pripojit kozmetiku z Biodermi, na tvar urcite mliecko Dalacint a krem Linolu a na popraskane pery si opytajte od svojej lekarky recept aj na framikoin, mne na usta pomaha len ten. A hlavne si nebabrajte do tvare, nic nevytlacajte a neskrabajte! Moje prve vysledky boli viditelne po styroch mesiacoch!Teraz uz ukoncujem liecbu a som nadmieru spokojna, ze som sa liecila aknenorminom a nie nejakymi ludovymi radami starych mam... Tak teda vela trpezivosti Vam prajem... stoji to za to!!! ;))

elen666

Tak ja som na tom podobne, uz dokoncujem 3 mesiac, len ja beriem Roaccutane, co je vlastne to iste.
Tak ja do nosa pouzivam morsku sol, ale co sa mi osvedcilo tak calciouvu mast, nakolko ttuto mast pouzivam aj na popraskane pery.keby nieco pytaj sa odpisem

Marry-lu

Zdravím, tiež beriem Acnenormin a zrejme budem aj cez leto,preto sa chcem opýtať:
-aké prípravky na tvár mi odporúčate
(na slnku mi teraz zvykne zčervenať tvár)
-viete niekto aj o colorovaných/krycích opaľovacích krémoch,čo sa vám osvedčili (aby som nemusela aj make-up používať)
-čo mám používať do nosa (mám suchú sliznicu a krvavé chrastičky, rany v nose sa mi nechcú hojiť)
????