aslo

Príspevok v téme: aslo
ywcatko

chcela by som vediet ake diagnozy mi ešte hrozia...Pred rokom a pol som bola na vybere mandli kvôli vysokemu aslu... mala som ho okolo 600... mandle mi vybrali a kleslo na 400.. tatko som ho mala asi pol roka a zase začalo stupat... potom som mavala okolo 800-900. Minulý mesiac mi kleslo na 500 a tento mam 1200. Bolievaju ma aj klby ale Latex a CRP mam stale negativne. Robili mi testy aj na boreliozu, aj tie boli negativne.... brala som penclen lenzhe mi vôbec nezaberal po dvoch mesiacoch uzhivania mi aslo vôbec neklesalo.... prosim poradte mi

parala

toto je forum o zdravi a nie forum pre zlepsenie gramatiky. Co to znamena? Tak teda neodpisujme a nepomahajme ludom , ktorym grama nejde tak ako by mala. Ved som dobre odhadla co si zac. Ubohe..

barbinka

tak to sa veľmi mýliš. namiesto toho odsudzovania na základe ničoho, choď sa radšej vzdelávať, lebo nejako ti tá gramatika nejde.

parala

Taku vec by som v zivote nepriala ani nepriatelovi, ale podla tvojej koncepcie viet badam ze si velmi zlomiselny a zakerny clovek, nevadi aj taki musia byt inac by sme si nevazili kladne ludske vlastnosti. A hlavne nebudem s takymto clovekom riesit vaznost mojich zdravotnych problemov.

barbinka

a ty to niektorým ľuďom nepraješ? keď tu začneš rozprávať , že nech si to nedajú vybrať? vieš koľko je takých ľudí, čo má takéto bolesti a dokonca im to ani nemôžu vybrať, elbo sú stále na tabletkách? a mala si zrejme šťastie. myslím, že si nemala nejako vážne. Ja mám 24 rokov, tak si vyrátaj koľko som sa liečila od piatich rokov.najprv si naštuduj aj čo je to CHRONICKY zápal a možno zmeníš názor. ja nemám názor, že za každú cenu vybrať, lenže ty si uvedom, že niekedy nie je iná možnosť.

parala

Mala som problemy s mandlami, dokonca som mala vysoku sedimentaciu, hnis,bolesti hlavy, mdloby. Chceli mi ich vybrat, ale moja mama nechcela o tom pocut. Zacala som vela studovat o precistovani organizmu, behom 4 mesiacov som si zapal vyhnala z tela, odvtedy som nebola chora.. takze tak. Prizemne je podla mna priat clovekovi aby cely zivot zil v bolestiach :-(

barbinka

parala: píšeš tu na ľudí, čo ich majú vybraté, že urobili chybu. Ako to ty môžeš vedieť? Si snáď doktorka a poznáš diagnózy všetkých ľudí? Určite nie, tak sa láskavo zdržuj takýchto poznámok. Nevieš aké bolesti som mala od malička. Chodila som po všelijakých liečeniach, lebo si všetci mysleli, že sa to zlepší, ale nič. Ešte mi to prešlo do chronického zápalu.Vieš o tom, že keď má niekto chronický zápal mandlí nemôže otehotnieť? Je mi jasné, že máš taký názor, lebo si zrejme žiadne problémy s mandlami nemala. myslíš, že ja by som si ich len tak dala vybrať?? že nemám čo robiť?

anoma

Barbinka pozor len aby si sa ty nezvijala v bolestiach cely zivot, nemas chrbtovu kost tu verejne preklinat ludi. Ty si urcite nejaka hnusna romka... fuj!!