Zeny a interupcia...Ovplyvnila interupcia niako vas zivot??

monicasd

Myslim ze to nebola ani moja chyba ani jeho proste sa stalo ..on to nasxval neurobil a tiez ho to mrzelo a osud je to ze sa to stalo ked sme sa chranili este ktomu tak vidite..a niektori sexuju bez ochrany a nic sa im nestane..=o(ale bolo to uz skoro pred 2 rokmi naco to rozoberat...moja otazka znela aj tak inak

marefgfk

zuzana22 ako mozes tak hovorit? ok, moze si za to sama ale bohuzial stalo sa. mala si ty niekedy chlapa ktoreho si milovala a spravila by si pre neho vsetko?..sorry ak je inak ale myslim si ze nie...btw ziadny chlap ti nepovie ze ak sa postasti babo tak sa na nu vykasle... ..ale na 100% neobhajujem ani moniacasd

monicasd

Draha zuzana o mojej starej strige vies velke h...o tak radcej psst...Ona tie prachy nezarobila sama zdedila to a to je velmi jednoduche..A ja zodpovedna som nemohla som zato ze aj ked sme sa chranili stalo sa toto...Neviem ako by som sa mala starat o to dieta ked som nemala ziadne peniaze ani pracu vtedy len som nedavno skolu skoncila.A u koho prosim ta budes mat v tejto dobe 100% istotu ze sa na teba nevysere skor ci neskor??asi u nikoho tak netaraj sprostosti.....Tazko mozes susdit ked nepoznas ani mna ani moju starenu ktora sa zaujima len o seba a na druhych zvysoka sere ....Ak je boh spravodlivy verim ze vsetkych zlych ludi potresta.....!!

zuzana 22

neda mi nereagovat na to co napisala minicasd. Musim povedat ze s tvojou babkou bohuzial suhlasim. Bola si nezodpovedna. Ja by som s nikym neliezla do postele keby som nemala 100% istotu ze ked sa nieco stane ze by som mala u neho oporu alebo ze by som sa o malicke dokazala zodpovedne postarat popripade aj sama. Sex je pre dospelych a dospelost znamena dokazat sa postarat a nie sa spoliehat na pomoc inych. Koniec koncov, preco sa ty neposnazis byt tiez bohatou namiesto toho aby si zavidela tvojej babicke?

monicasd

A ake problemy si mala?..Preco si myslis ze nebudes moct mat deti ?mala si aj niake zapaly potom ci dobre to dopadlo?...no ja by soms i tiez nechala keby som mala podporu ale bohuzial nemala som ziadne peniaze nic neviem co by som robila ine riesenie nebolo ..musis verit ze vsetko dpadne dobre =)a keby nieco lekari pomozu snad..

evka24

pred 11 rokmy ..dodnes ma to mata....vtedy som nemala ziadnu podporu tak som sa rozbodla na potrat......teraz som vydata uz roky..od vtedy som mala zenske problemy..a mozno ani nebudem mat deti....a to som ucitelka v skolke..zboznujem deti....keby som mala podporu urcite by som si dieta nechala.......

monicasd

Chapem ta ale tak mozno casom prehovoris manzela a bude dalsie=)..asi si mala tiez niaky dovod nato aby si tam isla nie?Nikdy tam nejde zena len tak ze chce ale len ked musi proste.....

nikto

neda mi nereagovat.zazila som to na vlastnej kozi cca 2 roky.myslim ze dodnes som sa s tym nevirovnala,mam pocit ze mi nieco strasne chyba aj ked mam 2 deti aj tak stale tuzim mat este jedno.manzel uz o dalsom dietati nechce ani pocut,hadam si to este niekedy rozmysli.naozaj ma to strasne mrzi dnes by som sa k danej situacii stavala inac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

minicasd

Kondom sa pretrhol =o( proste smola ked sme ochranu aj velakrat nemali nic sa nestalo samozrejme nedal domna a ked sme mali kondom tak toto proste osud=O(bolo to skoro pred 2 rokmi no..a skoda ze somm si ho nemohla nechat on bol mlady nexcel ho a mne nemal kto snim pomoct vobec som nemala peniaze ani by som nemala kde snim byvat a to mam bohatu babku ktora sa namna takto vysrala.Je to spina obycajna musim to tak napisat lebo ma prachov plnu rit mohla mi kludne dat peniaze na zaciatok alebo byt ale nespravila tak namiesto toho odsekla ze mam ist byvat tomu mojmu a on mal pritom len 18 rokov ako sila ale to je na dlho stou mojou rodinou spinavou.BOdaj by sa jej to raz vratilo vsetko nech trpi aj ona.....To ze som isla na upt bolo to najlepsie vtedy aspon viem ze moje dieta netrpi somnou a neni bez otca...zivot je kruty co uz