Ranná nechuť do jedla!

Príspevok v téme: Ranná nechuť do jedla!
sakota

Posledné 2 mesiace mám ráno obrovskú NEchuť do jedla, proste do seba nič nedostanem! predtým som sa veľakrát nevedela dočkať raňajok (boli to pravidelne cereálie s mliekom) ale teraz proste nič. Celé doobedie som len na čaji alebo minerálke, občas dáku drobnosť ako jablko alebo kekse zjem, ale väčšinou moje prvé jedlo je až obed... za tieto 2 mesiace som schudla 6kg čo sa mi ale vôbec nepáči, pretože vyzerám vychudnutá a chcela by som svoju postavu 173cm/56kg získať späť ale neviem sa prinútiť jesť! pred mesiacom som nastúpila do nového zamestnania, tiež som rozmýšlala, či to nie je len akási vnútorná nervozita, ale neverím tomu moc. Len mi to napadlo ako jedna z upokojujucich možností. Môže to byť vážne? Mala by som navštíviť lekára?
Ďakujem!

poliewoocka

Za rannu nechut do jedla mozu vecerne prejedacky alebo hladovky.Snaz sa vecerat nieco lahke a bohate na vlakninu.Po 18:00 nejedz.Zarad do stravnicka ovsene vlockya vela ovocia a zeleniny.Vecer sa chod kus prejst alebo si zacvic.Mala som podobny problem a nme to pomohlo:D Ranajkam zdar!