Vlhkost pri vzruseni-otazka pre baby

evka24

striekanie ako si to nazvala myslis zenskou ejaculatciou?-podla mna je znakom stimulacie g bodu..
samozrejme ze vacsia vzrusivost-mokrost napomohne silnejsej ejakulacie, orgasmu
PS: pozicie si musis odskusat sama:) a myslim ze male prestavky by ta mohly vysusit kusok:)

alexia

a ktore polohy su to? ja mam ten isty neviem ci to mozem nazvat problemom. Som uplne mokra z neho, orgazmus som este nemala pri pohlavnom styku. Baby, ktore su viac mokre ako ine, maju väcsi predpoklad ze budu striekat?

vevericka

No som rada ze nejsom len ja taka =))..viem ze lepsie takto ako mat stym problem...=)ale niekedy je blbe to ako napisala evka ze ho necitis...teda nie az tak intenzivne aj mne sa to obcas stane =)ale tak daju sa najst polohy ktore vyhovuju =))

CoolGirl

xixi..neboj cica..mame to aj my..tie niektore zeny, co maju problem s vlhkostou si musia poradit aby to co my mame dosiahli..takze nestresuj moja, neni na tom nic divne :) mame vacsi a lepsi orgazmus :) aspon tak by to malo byt..u mna to tak funguje :)

evka24

ja mam tiez ten isty problem...:)
ked som velmi vzrusena......to je znak ze sa ti chlap paci a chces ho...co bohuzial niekedy je znevyhodnenie...ked ho necitis..niektore pozicie su vhodnejse nez ine...skusaj:)