za mesiac mi vypadla polovica vlasov

tana22

pre mika1821
ja sa ta chcem opytať...povedala by si mi ake bylinky si uživala??? a este predsa jedna otazka, vam vlasy padaju samé od seba bez akého kolvek ochorenia...lebo ja mam seboreu...a teraz mi dokonca pred mesiacom zistili pozitívneho helikobaktera, čiže vlasy mi padali asi preto, dakujem za všetky prispevky...

mika1821

neva..to je super...ja to uz mam tiez v pohode....ale mam pocit ze najviac mi zabral ten vichy amozno aj tie bylinky od kamosa...na akupunkture som uz nebola dlho bo nebolo casu, ale na taku dobru masaz si zajdem este dakedy:)na uvolnenie stresu:)

neva

ahoj dievčatá - chem sa pochváliť. Dnes som si umyla vlasy a spočítala vypadnuté, tak ako to robím už niekolko týždnov. Výsledok 98 vlasov, čo je fantastické - /predtým to bolo 500,290,170,104,117,200/. Mám za sebou akupunktúru - 3x, užívam zinok, selén, pijem aloe vera, a vtieram si do pokožky hlavy Biohar.

femmfatal1

nezastavis to nicim z vonku,myslim pripravky, su zbytocne minanie penazi,,ale strava syr a mileko a td. aj ja som to mala, a spontane za rok to preslo. moze to byt podvedomi stres, ale hlavne nepila som hnusne mileko:))) a teraz pijem a mam velmi huste vlasy

mika1821

mno jasne ze to zabera....ako ja popri tom beriem aj dake bylinky od neho a tiez si vtieram tu vodicku od vichy,,,,nenechaj to tak ..ale najprv si porob tie vysetrenia na krv..atd,az vies co mozes vylucit..vela stastia

lilian a

ahojte som tu nova, a prečitala som si všetky prispevky od vas. Mam taký istý problem, no chcela by som sa vas opýtať, ta akupunktura, vam fakt pomaha? akurat sa chystam, že si zbehnem aj na štitnu žlazu a aj na krv, nech mi to zistia, lebo moj kožný to berie strasne lahostajne...je mu to proste jedno, tak to musím zobrať do vlastných ruk ja. A viete mi povedať, aké vitaminy na vlasy beriete???a kde ich kupujete?

neva

wanda, ja som tiež dosť dlho odmietala počítanie, ale nakoniec som sa odhodlala a už to robím nejaký čas. Je do dobré pre kontrolu, lebo odhadnuť sa to dá len ťažko. Rozhodla som sa až vtedy, ked som si prečítala, že jednej pani vypadlo takto pri umývaní 1000 vlasov. Nechcelo sa mi to ani veriť, nevedela som si predstaviť to množstvo.