Nie som dosť dobrý v posteli?

Príspevok v téme: Nie som dosť dobrý v posteli?
krakenčok

Prvý krát sme sa milovali s priatelkou po 3 mesiacoch chodenia. Teraz spolu chodíme už skoro rok. Na začiatku sme sa milovali tak dva krát do týždňa, teraz ak je to raz za dva týždne je dobre. No na začiatku vzťahu bola reč ako často sa milovať. Odpovedala mi, že 3-4 krát do týždňa. Ja neviem, zdá sa mi, že robím všetko správe, orgazmus mávame obaja. Neviem kde je chyba, hnusím sa jej pri tom, alebo ja už neviem, som zúfalý..Už sme sa o tom aj spolu bavili, velmi ma to trápi. Asi aj ju, ale nič preto nerobí. Prosím poraďte hlavne baby. Vopred ďakujem

dharma

ahojte vsetci, hlavne krakencok.rozhodla som sa napisat,ani neviem, preco.ja som ta, co podla vsetkeho nema rada sex,tak to aspon vyznelo z vasich prispevkov.no od toho priatelovho prispevku preslo par mesiacov a musim povedat, ze je konecne vsetko tak, ako ma byt.pravidelne milovanie a to sme spolu teraz len cez vikendy,tolka ironia.neviem, preco sa to zmenilo, mozno preto, ze pijem afrodiziakalny zeleny caj:-)).najprv som bola na priatela nahnevana, ze sa sem vyspovedal,citila som sa hrozne..ale nakoniec sme si to vysvetlili a dakujem vam aj ja za rady pre mojho milacika,asi to vyslo,vsetko sa vyjasnilo a teraz zazivame take krasne milovania!bol to asi nejaky moj psychicky problem, nejake zablokovanie,ani sama neviem.ale ak ma niekto podobny problem: ne-milovanie s priatelom, tak nezufajte, niekedy sa ozaj staci len porozpravat, vsetko si vyjasnit a hlavne urobit nieco aj pre toho druheho,ktoreho lubite!nedajte mu ziadny dovod, aby si nasiel niektoho ineho(to, co nenajde doma, hlada inde)....

bono

Co to znamena ked je manzelka mila len pred a po mesiacikoch. Vtedy uz tak znervoznejem ze sa mi uz ani nechce, lebo inac jej nechybam cele mesiace. Pripadam si len ako robot. Sex bez bozku na usta,prsia, tela, noh - vsade sa vraj stekli. A ked uzna za vhodne, ze asi by si mala splnit povinnost z milosti,tak mi da na to pät minut kym sa dcerka osprchuje, lebo cely vecer je dcera s nou az do vtedy kym ju neberie na spanie a to sa jej uz nechce. Robi to zamerne? To ma tak ubilo, ze uz sa bojim ci budem za par minut schopny niecoho, lebo rokmi ma to uplne zdeprimovalo. A ked jej navrhnem, ze po 20 rokoch by som rad mal sex aj na plno, tak odvrkne.. ved ak chces, ty si daj ochranu, ale ja sa toho nedotknem. Fuj guma... Take stanovisko ma tak zabije, ze ochranu nie je ani na co dat. Niekedy mam pocit, ze sa milujem s nafukovaciou Ancov. Ak vas nikdy ani nepohladka, ani nezlozi dvoverne, alebo aspon priatelsky hlavu na vasu hrud ? Aj ked niekedy skusim pripravit prijemny vecer s vinkom a podobne, je to stale len ... no pod, zrejme som si to zasluzil. Pritom staram sa o rodinu, zivobitie,robim nakupy, lebo beham ako podnikatel autom, peniaze im nechybaju,nezaletujem, ale ak sa nahodou v spolocnosti milsie pozriem na inu zenu za jej pritomnosti a jej sa to nepozdava, tak uz viem ze som dosexoval na dlho. Na jednej strane, budes sa spravat ako je chcem, alebo chod si za inou a na druhej strane, boze chran pozriet sa na inu. (Zrejme by ju to mohlo ponizit). Uz som aj z toho jelen. O co jej ide. Trapit ma?, chce sa rozviest, alebo ma ineho, len kvoli detom je este so mno? Pritom ak v praci maju oslavu, este pre nu prijdem a odveziem, co jej kolegine az zavidia akeho ma muza. Lenze z tej oslavy odchadza stale ako posledna. Ja sa nechcem znizit na to, aby som sa vypytoval kto tam este zo zien zostal, lebo ziadne s nou uz neodchadzali.
Ak by mala niekoho v praci sa mi nezda, snad len platonicky, alebo mozno len sympatizanta, ale to by jej malo stacit?
Odnaucila ma od sexu, lebo uz mam problem pri nej vzmuzit sa a inde som si to zatial neoveril. Ked som sa kamaradsky spytal svojho lekara, co s tym, povedal... najdi si priatelku, lebo vyhasnes celkom.
Poradte v com by mohol byt problem, ako to zmenit, aby bola laskava a spravala sa ako chtiva zena, ktora ma radost ak je ziadana manzelom .

mamba

ja som so svojim 4,5 roka..uz 2,5 roka sa vidavame na vikend raz za 4-5tyzdnov..je to na vrazdenie!!!proste pride,je sa rozrevem,lebo necitim chemiu,ked sme spolu dlhsie,tak sa to upravi ale nikdy to nieje take,ake to chcem mat...on ma lubi a ja mam strasnu chut niekedy kvoli tomu to skoncit..aj ja ho lubim,ale ziadna vasen lidi a to je na hovno...stava sa zo mna nymfomanka..ked zas schudnem a dam si spravit prsia,tak boh ochranuj muzov:DDD a on o tom vediet nemusi..ja ho lubim,ale bez vasne necitim,ze zijem..co vy na to?

krakenčok

1bambulka14 - sme spolu 10 mesiacov a sme spolu tak 28 dní do mesiaca. Tak velká vďaka baby za vaše názory. Už som sa s ňou o tom porozprával a povedala mi, že niekedy vážne na to nemá chuť, bud je unavená, alebo ju proste premôže spánok. Kebyže jej tlačí bývalý kaleráby a má s ním niečo, tak na prvom mieste zastrelím jeho a potom ju a na koniec asi aj seba, Tolká hanba! To by som určite neprežil, tak by mi asi najviac ublížila ako sa len dá. Ďakujem vám všetkým ešte raz ;)

arriela

uplne suhlasim so zuzanou..tiez svojho priatela milujem a to velmi.obaja mame sex radi a mame ho naozaj dobry.lenze on ma chut aj kazdu hodinu a mne by to stacilo tiez tak raz do tyzdna..niemam ziadne problemy ani nic take,je to vsetko jednoducho o tom,kto je ako "nastaveny",staci si precitat par clankov..vsetko sa to da vyriesit kompromisom a porozpravat sa.tiez si priatel spocitku myslel,ze uz ma nepritahuje a nepaci sa mi to..vtedy som mala pocit,ze na mna tlaci a snazila som sa vyhybat prilezitosti na sex.ale potom sme sa o tom porozpravali,vysvetlili a teraz hocikedy ked ja nemam chut tak ho napriklad len bozkavam alebo tak a spravi sa sam,alebo ja jeho rukou..a este k tomu podvadzaniu..myslim,ze keby chlap podvadzal zenu len koli tomu,ze chce sex castejsie,potom asi lepsie bez neho

alexandra261

No zuzana 22, mas zaujimavy nazor, niekedy nemas sex s partnerom aj 1 mesiac. Hm........................a ako vies ze to tvoj partner chape? Lebo ti povie, to nevadi zlatko? Nikto nevravi, ze sex sa ma robit z povinnosti, to samozrejme nie, ale kto ho nerobi mesiac tak asi nieco nie je ok. Ty to tak zuzka nevidis, a si trosku naivna, pretoze ak je tvoj priatel normalny, tak ti mesacne celibaty trpiet nebude, bude ti zahybat, chod na zoznamku, len tak pre zaujimavost, a uvidis kolko je tam muzov KAZDY JEDEN JE ZADANY, A HLADA SI PARTNERKU LEN NA SEX,LEBO TA JEHO S NIM NECHCE CASTEJSIE SPAVAT. Aby sa ti nestala taka vec, ze tvoj priatel tam bude jedneho pekneho dna chodit chatovat.....papa a pekny den.

zuzana 22

ja som s mojim priatelom uz dva roky a poviem vam aj ked ma velmi pritahuje a je v tom najlepsi, aj ja mam obdobia ked nemam chut na sex skoro vobec. Niekedy aj mesiac. Kedze viem ze moj priatel to vzdy pochopi, nemusim nikdy sexovat len z povinnosti takze sa tiez mnohokrat otocim chrbtom a zaspim. Nie kazdy ma rovnaku chut na sex takze by som sa netrapila nad tym ze tvoja priatelka to nechce velmi casto. niekto tu tiez spominal fotky byvaleho v PC. ja som s mojim byvalym tiez obcas v kontakte a mam jeho fotky, no a co. to hned nemusi znamenat ze sa chcem k nemu vratit. Mam sice krasne spomienky na neho, teraz vsak viem ze moj priatel a nikto iny je muz na cely zivot. preco by som vsak mala zabudnut na minulost? nieje na tom nic zle

alexandra261

Krakencok:
tak potom neviem, je to velmi zvlastne, potom nechapem preco teda s tebou nespava, je pekne ze jej doverujes, ale.............myslim ze vacsina ludi ti povie, ze ked vztah funguje, tak funguje aj ta druha stranka. Preco ma v PC fotky byvaleho? Je mozne ze je s nim v kontakte, a zacal jej tlacit kaleraby do hlavy, a ona ho ma zase v hlave,aj to je mozne........musis sa s nou jednoducho narovinu porozpravat, a vyjasnit si to, lebo to vam vas vztah moze znicit, a ked to takto pojde dalej tak aj znici. Nehovorim ze sex je najdolezitejsi v zivote, ale vztah bez toho nefunguje, to ti povie kazdy. A mlady a zdravy clovek musi mat chut, to je normalne, ja osobne som nervozna, ked svojho partnera nemam 2 dni....................napis ako si dopadol, drzim palce

krakenčok

Hmm, no dobre, takže dneska s ňou budem mať rozhovor. Sunrise - dakujem za tvoje rady. Myslím si že ani jeden z tých problémov to nie je. Ale uvidíme dneska. alexandra261 - ona mi to aj vravela, že sa bojí, že ju budem podvádzať, aj jej najlepšia kamoška jej to vravela. A že sa to na ňu nepodobá, že mávať sex len raz do dvoch týždňov. Po tomto čo mi povedala vážne neviem čo si mám o tom myslieť. Minule som jej našiel v PC fotky jej bývalého, to ma akože dosť prekvapilo, pohádali sem sa za to, som dosť žiarlivý. Ale že by mala iného? Ja jej verím.. Úprimne vám dakujem všetkým za rady