meskanie menstruacie

MALICKA251

ja mam take iste problemy ako vy baby uz 3 mesiace som nemala menzes do teraz to bolo v pohode lebo dlhodobo som brala antikncepciu ale teraz som ju vysadila lebo by sme chceli s manzelom baby a zacali sa my tieto problemy neviem cim to je poradte my prosim co mam robit teraz som momentalne v zahranici a k lekarovi sa tak skoro nedostanem ale 21.12. idem na dovolenku domov tak urcite zajdem k lekarovi...uz som z toho zufala....

Lubos XL

Ahoj, napis mi na e-amil:eft@eft.sk. Mozme sa na to pozriet individuálne. Moja stranka je www.eft.sk . Myslím si, že ide o psychický blok, ale viac skutočne cez e-mail alebo cez skype, ICQ a podobne.

Maj sa pekne
Ľuboš XL

mimi.a

mne to tiez tak meskava. Bola som aj na gynde, robili mi testy a vsetko som mala ok. S manzelom sme sa snazili o babatko a ked uz sme to skoro vzdali, tak sa nam to podarilo:)) Takze na tvojom mieste by som najskor zasla k lekarovi, nech sa vylucia nejake poruchy a potom riesila ostatne...

moona

ja to tak tiez mam.raz som to mala presne za mesiac inokedy za take 2-3 no teraz mi meska 5 mesiacov a neviem co mam robit. niektory vravia ze je to uplne normalne ale iny zase ze by som mala ist k lekarovi tak neviem

alexandra261

nesportujem, neviem preco to tak mam, musim ist k lekarovi, len som chcela pocut nazory, ze co to moze byt, ci s tym ma niekto skusenosti?