PRAVDA O LEUKEMII – MYKOZY (PLIESNE)

Príspevok v téme: PRAVDA O LEUKEMII – MYKOZY (PLIESNE)
damian

PRAVDA O LEUKEMII – PLIESNE

Vyse 20 rokov metabolicka medicina tvrdi, ze pliesne (mykozy) sposobuju nadory, ako aj hlavne leukemiu. Vyse 20 rokov ti rozumnejsi onkologovia podavaju leukemickym pacientom protipliesnove lieky. Tento fakt je natolko zavazny, ze v auguste 2007 boli vydane europske smernice ohladom protipliesnovej a protibakterialnej profylaxie pri liecbe leukemii. :-)

www.ichs.org

Metabolicka medicina odporuca pri leukemii nasledovne:
- bezne antimykotika – lieky (v pokrocilych stadiach)
- vysoke davky vitaminu C
- cesnak
- skorica
- marhulove jadierka (pozor na predavkovanie!)
- ciste drevene uhlie
- astragalus – prirodne antimykotikum
- wormwood – prirodne antimykotikum
- komplex viaminov
- komplax mineralov
- 3 litre cistej, nebublinkovej vody denne
- traviace enzymy
- zvyseny prisun kyslika

ODPORUCA SA OKAMZITE VYLUCIT MLIEKO, HLAVNU POTRAVINU SPOSOBUJUCU LEUKEMIU!

alicia

sojka ako ti dopadla kontrola? Dúfam že dobre, že si zdravá a že už nikdy nezažiješ to o čom si písala že si prežila. Možno by si mala užívať nejaké doplnky výživy a zvlášť na kĺby.

sojka1234321

Ahoj!Ja som Livia.TAkže ja som mala ALL C91(rakovinu krvi) Prvi krat som ju dostala v 7rokoch.Liečba mi prebiehala asi 9 mesiacou.Tri roky som bola zdrava a potom sa mi choroba vratila v 10 rokoch. Tento krat som sa liečila dva roky ale aj stim že som mala transplantaciu kosnich buniek.Teras som už dva roky po TKB a je mi fajn len dufam že sa mi to už nikdy nevrati.Nechcela bi som prežiť znovu to čo som prežila to určite nie.Nikomu neprajem prežit to čo som prežila.Teras chodim na barlach pretože mi chemoterapie a radiotreapie zničili klbi a lekari mi povedali že mi môžu ich vimeniť až 16-17rokoch a teras mam 14.Prosim držte mi palce teras 27.5. idem na 2 ročnu kontralu budu mi kontrolovať kostnu dreň a likvor(lumbalku).

damian

Novosti su take, ze Patrikovi sa krvny obraz vyrovnal takmer na idealny aj pre zdraveho cloveka. Dekubit je uzavrety aj bez chirurgickej intervencie (na udiv chirurga). Citi sa perfektne, uziva minimalne davky vit C, pije vela vody, je cesnak a podobne. Verim, ze jeho pripad pomoze inym leukemiou postihnutym ludom.

RNG

Kazda silova skupina(mafia, ako to nazyvate) pocita s necinnymi masami. Tak mozu "basovat" politici, rozne priemyselne skupiny,banky,rozne organizacie, v USA advokati, skoro vsade inde lekari a poistovne na svete.
Pevne organizovana skupina diktuje nerozhodnej a nejednotnej mase.

ciro

kosa,
nemyslim ani dat to rovno na sud - jednak je to zdlhave, financne narocne a trestne veci sa aj tak nedaju priamo davat na sud, musi to ist cez policiu a prokuratora. Len oni mozu konat v trestnych veciach a ak po preverovani zistia, ze naozaj doslo k skutkovej podstate trestneho cinu, potom daju vec na sud, ktory o vine ci nevine definitivne rozhodne. Skor som mal na mysli jednoducho ist na policiu a podat trestne oznamenie za nasilne a nevyziadane ovplyvnovanie liecby, plus vyhrazanie sa a psychicke vydieranie. Oni potom zahaja vysetrovanie, vratane vypocuvani. Chcel by som vidiet, ako by sa zatvarila ta psychologicka, ak by jej na dvere zaklopala policia a zacala ju vypocuvat. Asi by jej riadne stiahlo zadok... Nakoniec, ako som hovoril, kedze poznam pravny system na Slovensku a vplyv lobistickej onko-mafie, tak by sa vysetrovanie zrejme zastavilo a nakoniec nic z toho nebolo. Neda nie uplne nic, hlavne co by sa tym dosiahlo je, ze by bola dana vystraha podobnym psychologom pre buducnost. To by aj predstavovalo hlavny ciel celeho podania. Ak by sa tym nahodou dosiahlo viac, bol by to mily extra bonus. Hlavne je, aby niekto prelomil tie lady necinnosti a dal do pohybu veci pre buducnost. Necinnost - to je totiz to hlavne, s cim onko-mafia najviac pocita.

kosa

CIRO,
pravne povedomie na SK je ubohe...
iste, dat do sudu a tuto vec nejako zacat.
(Myslim ze v KE sa jeden chlapik pokusa, aby akt krstu bol anulovany.)
Je urcite mnoho zleho co by pred sudom AJ obstalo.
zial, vsetci koncia na tom ked trpiaci zomrie.