1. krat

Príspevok v téme: 1. krat
sasko

Ahoj.. Takze dnes som sa 1x miloval s frajerkou... bola pana.. Nebolo to vsak normalne milovanie.. len take hranie(obtierali sme si pohlavne organy oseba atd.. bola totalne vzrusena).. no pritom aj chcela aby som isiel donutra.. tak sa aj stalo.. no nebol som tam moc len 2-3x som zasunul.. (nebola ochrana tak racej nie na 120% som sa nespravil. ani maly vytok semena som nemal.)(mam pocit ze ani tvz. kvapocky lasky) Menstruacia jej koncila v nedelu.. (28meho takze plodne dni nema urcite)..Teraz sa trosku boji.. nechcem aby sa bala.. Lubim ju strasne

a este nieco.. ako dostanem krv z plachty:-)))?

sasko

Viem posral som to stou ochranou mas pravdu.... Ale nebol som v nej dlho max 2-3x som zasunul to vsetko.. donej som as nespravil a ani tvz kvapocky lasky neboli.. menstruaciu mala pred 3 dnami...

stasticko mas pravdu

stasticko

sasko co sa tyka krvi- zabera studena voda.
A co sa tyka teba, na jednej strane sa chval,ze mala orgazmus, co je fajn, aj ked to asi nebolo velmi tazke, no na druhej- bez ochrany??? prajem ti,nech ta neistota zoziera az kym ta niekto neubezpeci,ze sa nic namohlo stat. no ja to nebudem, ja si to nemyslim.
Nabuduce si budes pamatat!!!

sasko

no a este nieco.. orgazmus dosiahla.. (to sa len chvalim :-)) ) ale naozaj ma uistite v tom ze sa nic nemohlo prihodit.

sasko

ok tak to by bolo.. ale ja sa viac zaujimam oto .. teda viem ze nema zmysel sa bat ale chcem to mat potvrdene..

dobre a co ked je trosku od krvy aj matrac?