mám fakt PROBLÉM ...reagujú tu aj GYNEKOLÓGOVIA?

Príspevok v téme: mám fakt PROBLÉM ...reagujú tu aj GYNEKOLÓGOVIA?
mladá baba

mám 19 rokov este nikdy som nebola u gynekológa,lebo som zatial ani nemala problém ale mám na to aj iný dôod a to,že ju nemám proste normálnu (velkosť pyskov) a teraz sa mi asi zapálila Bartoliniho žľaza alebo niečo s nou mám,bolí a mam moc hustý biely výtok.neviem,čo mám robit,lebo ku gyn sa strasne habím ísť...a viem,že tam môže vzniúť absces a to by som fakt nechcela...

anida

abeceda,a aké si mala pred tým príznaky keď si tam išla,bojím sa tam ísť pretože si myslím,že mi to isté zistia.

abeceda

dnes som dostala vysledok z opakovaneho vysetrenia u gynekologicky. Mam HPV virus - vysokorizikovy typ :(( Poslala ma k imunologovi. Nikdy som sa o takyto problem nezaujimala. Co to znamena? Postavi ma imunolog na nohy alebo som prilis optimisticka? Z cytologie ma II.-III. Mala niektora z Vas podobny pripad?

janka

chcem sa spytat,kto ma podobny problem ako ja a ako to riesi.mam bolestivy pohlavny styk..bola som na vysetreni u gynekologa,a vsetky vysledky mam v poriadku..po sexe citim ako by mi vnutri nieco napuchlo a vchod do posvy mam zacervenany..pomooooc

engell

Kludne chod tam a nic nebojaj :) aj ja som mala taky problemik myslim,ze to aj to iste bolo :)a vzhladom na to aka som ja hanbliva som sa nehambila vobec a to vysetrenie bolo 5sekund pozrel.. povedal zapal a predpisal masticku clitromazolum :) a za 3 dni to bolo prec :)takze pohodkaaa

jjkuuk

A coho sa hanbis prosim ta??Ved gynekolo vidi kazdy den milion vagin ..=)ja som bola aj u zeny aj muza a vobec som sa nehanbila oni to beru uplne normalne,nebudu si tam tvoju onu obzerat predsa..a trva to vysetrenie dost kratko takze mala by si ist..ja som bola tiez nedavno pred 2 mesiacmi asi alebo tak niak...niak ma pobolievalo brucho sem tam a nafukovalo ma hlavne a chodila som aj castejsie na wc myslela som ze niaky zapal ale bola to len mykoza a uz mi to preslo ...tak utekaj ..=)

puska :)

jednoznačne chod ku gynekologovi-icke!a ničoho sa neboj.., aby si neskôr fakt nelutovala aká si bola blbá...najskôr sa ťa opýta čo ťa trápi, tak mu/jej to povedz a potom sa na teba kukne, ale fakt sa nemusíš ničoho báť...oni videli už aj horšie veci...

kali

no myslim ze sa nemas coho hambit pretoze niesi jedina na svete.a tiez nebudes prva ktorej gynekolog-icka uvidi ohambie.vies?a ten vytok neni dobry,a ked mas aj bolesti mala by si prekonat strach a zajst na vysetrenie.to neni sranda,aby si si neskor nevycitala aka si bola blba.drzkam palce.ahoj