Partnerka sa pri orgasme pomoči-sex

Príspevok v téme: Partnerka sa pri orgasme pomoči-sex
zufalček

Ahojte prosim vás poradte mi v mojom probleme mám priatelku s ktorou sme už dva a pol roka a až teraz sme začali spolu viesť sexuálny život.Všetko je fajn a krásne ale ja už mám dosť skusenosti ale toto som ešte nikdy nezažil problem ktorý momentále mám.Zistil som že mojej partnerke pri orgasme s pochvy vystrekne moč niekedy málo niekedy moc a neviem si to vysvetliť nič take podobne som nezažil a neviem či je to normálne alebo nie že sa vždy pomoči.Prosim poradte mi niekto alebo stačilo by mi keby ste niekto vedeli nejaku stránku najakeho sexuologa ktoremu by som mohol napisať aby mi poradil.Moc dakujem.

ucitel

Ten prírodný jav sa nazýva Ženský výstrik.Squirt kto má záujem a otázky ohladom tejto témy nech mi napíše na
Samotar3@azet.sk.

zufalček

mne to nevadi že sa pomoči len som nevedel či je to normálne ale už som zas kludný ked viem že neni jediná dakujem vám všetkým za odpovede

Demi

A NAKONIEC BUD RAD KED SA LEN POMOCI , KAMARAT MI SPOMINAL MINULE ZE JEMU SA BABA TAK UVOLNILA PRI ORGASME ZE SA POKAKALA... tAK TO UZ JE HORSI PRIPAD A TRAPAS PRE NU CHUDERKU, ALE POSTAVIL SA K TOMU CHLAPSKY, POVEDAL ZE JE TO KRASNE KED SA BABA TAK PRI NOM A PRI SEX UVOLNI .. NO ZLATY TO CHLAP :-)

dubka

Zufalček, to že tvoja priateľka moči pri orgazme ,to je krása, ona je proste taká vzrušená a prežíva ho tak intenzívne, že to nevie vydržať a pomočí sa. A je to moč, ktorý ide z močového mechúra, nejde zo žiadnej pošvy, ako vravia tu niektorí hlupáci.Močová rúra sa TOTIŽ nachádza tesne nad pošvou... Bud rád a v nijakom prípade nedaj najavo priateľke nič negativné, aby si u nej nevyvolal blok, že orgazmus nedosiahne vôbec.(Bude sa preto trápiť, možno aj odmietať sex uplne a ak by ste náhodou spolu neostali, može jej to skomplikovať sexuálny život). Ona sa proste uplne uvolní, ja mám to isté , nepomočím sa, ale ked sa to blíži, velmi intenzívne vnímam, že sa mi chce cikať, preto je dobré, aby sa partnerka pred sexom vymočila. Bud rád, nieje to žiaden handicap.

zmatena

nieco sa vas opytam teraz ja.... okey, niektore zeny teda pri vyvrcholeni ejakuluju, je mi to jasne. ale- mali by to teda tak mat odjakziva, nie? mne sa to stalo 2x v zivote za sebou, a neprijemne ma to prekvapilo, sama som od prekvapenia nevedela ci ide o moc alebo toto... predtym som byvala v "normale". o co moze ist? extremnym vzrusenim to isto nebolo... nechapem to sama, chystam sa k lekarke. neda mi to pokoja, ze zrazu toto. trapi ma to, ako sa to moze zrazu stat.... prosim, odpovedzte len ti seriozni, "vtipne duchaplne" odpovede mi nepomozu. DAKUJEM!

jaro17

To nie je žiaden moč. Ako môže striekať moč z pošvy ... Je to tekutina podobná moču konzistenciou a u veľmi málo žien vystrekuje pri ich orgazme. Aby si si hlavu nelámal pozri si ženské výstreky na www.myubo.sk v sekcii erotika. A také výstreky aké sú tam tvoja partnerka asi nemá. Možno. Nelám si s tým hlavu.