Ako získať späť vitalitu, chuť do života?

smiech

tak toto som pisala hlavne joji a mozno si z toho niekto nieco zoberie. Ak nie si sama doma, tak to je fakt hlupe, to ti verim. Ale , ten kto zije sam, si moze vyskusat sam, ci sa dokaze smiat a moze z hrozou zistit, ze to nejde, ze je nejaky zablokovany.Potom sa treba nad sebou zamysliet. Ale toto som pisala hlavne joji a ludom, ktori uz si niekde inde a vedia o com hovorim.

ja a ty

ja si myslím že to nie dobrý nápad. teraz mám dosť problémov a potom mi pribudne další-budú si o mne myslieť že som blázon, ked´sa smejem bez príčiny- radšej dakujem

smiech

MeditaciA SMIECHU
kazde rano, ked sa prebudite, skor nez otvorite oci, trochu sa ponatahujte. Po 3-4 min so zavretymi ocami sa zacnite smiat. 5 min sa jednoducho smejte.spociatku to bude divne, neprirodzene ale skoro sa to zmeni na uprimny smiech. trva to aj niekolko dni, pretoze nie sme nato zvyknuti.Skoro sa vas smiech stane spontanny a zmeni cely vas den.
Nemam to vyskusane, pretoze to nepotrebujem. Mam neskutocne vela problemov , ale tesim sa z toho, pretoze musim stale nieco riesit.
Napiste mi co si o tom myslite

smiech

joji, som doma a pokusim sa ti to zhruba prepisat. nemam scaner, inac by som ti to poslala. je to z jednej knihy, ktorej autor je citany na celom svete.
"Zo vsetkeho najskor sa treba zasmiat. pretoze tym sa naladite na cely den. Ak sa prebudite so smiechom, skoro pocitite aky je absurdny zivot.Nic nie je vazne, vase sklamanieje smiesne, vase utrpenie je smiesne......
to bolo v uvode a dalej opisem ako nato

smiech

Joji, prave teraz citam nieco o meditaciach a je tam jeden sposob, akosa naladit..ale tera som neni doma. Pokusim sa ti napisat zajtra