Benelift total - skusenost

zerucha

kamoska si to dala a potom jej vysvetlili zhorsenie, ze je to preto, lebo laser spalil bunky a vznikli mikrojazvicky. ma ozaj horsiu plet teraz.

bafi

hmm, tak teraz neviem, ja som objednana na benelift total. mam 42 rokov a myslela som, ze mi to pomoze na vrasky okolo oci a opatovne nastartuje tvorbu kolagenu. fakt to nepomaha? prosim poradte mi, po tom co som si tu precitala mam zrusit termin?

kamoska

ako som uviedla nižšie, žiaden efekt u mňa vtedy 42 ročnej, dokonca mám pocit, že odvtedy mám kožu strašne suchú, a celá tvár vyzerá podstatne horšie.

karola1

Pred cca rokom som absolvovala Btotal celej tváre, hrúza, do dnes ma to máta...ako popisuje väčšina, ktoré to vyskúšali. Nič, absolútne nič nie je lepšie, len som si nadávala, že som sa na to dala,nakoniec som rada, že sa to normálne zahojilo a nemala som aspoň nejaké iné nežiadúce následky. Moje hodnotenie: my ženy sme fakt hlúpe...a múdri na nás pekne zarábajú!

leli12

presne tak, zalezi od toho, aku ma kto pokozku, ako sa mu hoji, atd...kto ma citlivu pokozku, nech si to radsej 10 krat premysli, lebo potom si bude nadavat do konca zivota, niekedy je menej viac...ZVAZUJTE!co niekomu pomoze, druhemu uskodi

jozef jozefko

PRIJATELKA BOLA NA ZAKROKU BENELIFT TOTAL.... UVIDIME AKY BUDE AMT EFEKT... MALA JEMNE VRASKY OKOLO Očí...ALE KRASNU POKOžKU NA CELEJ TVáRI, ALE AJ TAK SI DAL OPALIT LASEROM CELU TVAR, JA SOM JEJ TO NERADIL, VRAJ EFEKT SA UKAžE PO POL ROKU, NO BOJIM SA čI JEJ NEOSTANU šKVRNY OD TEJ SPALENéJ POKOžKY, PODLA MNA NIE KAžDEMU SA POKOžKA VIE ZREGENEROVAT DO POVODNEHO STAVU A EšTE KTOMU ABY BOLA KVALITNEJšIA ..NO SOM VELMY ZVEDAVý

karola1

Ahojte dievčence,
Vy ste asi mladučké, nepíšete vek, ja som vyskúšala Nlite za 12.000 v 42ke a žiaden ale žiaden účinok nebol, teraz sa chystám vyskúšať Benelift Total, ale mám obavy - zase to bude o tom, \\\\\\\\\\\\ \\\"že ako sa komu individuálne vytvára kolagén, to neovplyvnia\\\\\\\\\ \\\\\\" a jazvičky, vrásky všetko mi ostalo, ani póry sa nezmenšili.

lea

ja som bola na B.Totaly dva krat.Neviem ake hlboke mas jazvy,ale este planujem ist raz a myslim ze budem spokojna:)a to som neverila,ze mi nieco pomoze:)papa