Som panic a hanbím sa za to

Príspevok v téme: Som panic a hanbím sa za to
jelen

Ja mam uz tiez vyse 20-tky a stale panic. Uz ma to aj hneva ze stale musim to ze som panic zatlkat , lebo som sa stretol len s nepochopenim. Co si o tom myslite? Niekedy som prekvapeny ake su niektore necitlive; ale stale verim ze nie vsetky. Dufam ze niekde je taka miesto horkych slov a vysmechu ma pre to pochopenie.

ShaulaThalit

itit, ty si riadny debil a nepropaguj si tu bohvie čo! Ak chceš reklamu, tak si ju zaplať! A ty jelen sa nemáš za čo hanbiť...

itit

Sry pani, ale musim niektorych viviest z omylu. Byt panic to nie je vobec vzacne a clovek nema byt naco hrdy! Prave naopak. Staci si zistit nieco o socialnej dynamike a zistite ze byt panic je zle. Panove trochu vas nakopnem:
www.martinus.sk
Viac jedine cez mail.

fero_mrkva

nissandy 100% suhlasim. ja mam presne taky isty problem. Nemozem sa akosi dostat do dalsieho levelu. Je to ako v nejakej zacarovanejk slucke co ma stale vrati na zaciatok.
A zeny to maju take lahke ze sa k tomu nejdem ani vyjadrovat!!! To sa predsa neda rovnat.

nissandy

ja mam 27 a tiez som panic..Zeny sa mi pacia vzdy sa otocim za peknou babou aj vsetko ale...Mal som uz velakrat rande ale nikdy to nedoslo dalej ako po druhu schodzku.Jednoducho to vzdy stroskota na tej druhej strane..A pritom si nepripadam ako nejaky odkundes sportujem staram sa o seba atd..uplne normalny chalan vraj sympaticky a inteligentny...s tymto keby mi vedel niekto poradit tak by som bol rad.Zda sa mi ze zeny niecim odpudzujem ale neviem prist na to cim vzdy je to rovnake..a sautorom plne suhlasim panic je nanic..najma ked sa kamosi bavia o sexe a ty sa citis akokeby si medzi nich ani nepatril..a tie otazky preco nemas frajerku ma privadzaju do sialenstva

zaručene

tak teraz ma počuvaj.. nikoho len mna !!!! Mysli na to ze nie si panic kazde rano sa prebudzaj s myslienkou akou chces v tomto prípade ze niesi panic... uvidis ze budes k sebe pritahovat energiu aku chces pozitivnu a nebude ta to trapit a riesenie sa najde.. len to nespochybnuj !!!! lebo sa vratis na začiatokk a nebude to fungovat.. treba len verit!!

emma k.

To že si panic ťa vôbec nemusí trápiť. Ja mám už 31 a som stále panna. Pritom som mala veľa frajerov, no žiaden nebol ten pravý. Ak ho nenájdem tak ostanem pannou do konca života.

victora

mily Santer! myslim,ze depresie nemas pretoze by si nemal sex,ale ze ti chyba laska. To,ze sa s niekym len tak vyspis nic neznamena a ani ti sebavedomie nezvysi.Iba ak dostanes este vacsiu chut na to. Hladaj skutocne dievca s dobrym srdcom. Utiahnutym chalanom sa tazko zoznamuje, to vsak neznamena, ze su strateni. V prvom rade musis nieco spravit pre seba, schudni a tak si zdvihni sebavedomie sebe a zatraktivni svoju osobu. Tazko sa aj ty pozeras po tucnejsich babach, ktore su uz na prvy pohlad v depresii.

santer

ISABEL:U vás žien je to omnoho lahšie ako si napísala chalani len čakajú na to kedy budeš chcieť.U mna je horšie že žiadna nečaká.NEZNAMY:6 rokov som robil všetko preto aby bolo lepšie.skoro všetko čo si napísal.Ja sa nebojím toho že by sa mi to nepodarilo.Ja sa nenehám len tak zlomiť mne sa to podarý a urobím preto čokolvek no už to trvá velmy dlho.a ja sa občas pýtam na čo je to všetko dobré.

isabel

Santer, kasli na to :) V tvojom veku by si mal byt hrdy ze niesi tuctovy. Ja som tiez panna, mam 22, tiez som sa este s nikym nebozkavala a keby som chcela, je kopa chlapov ktori len na to cakaju.
Ked som o tom vravela kamoskam, boli z toho prekvapene, ze take pekne dievca, ako je mozne ze je panna. No ja si to setrim pre niekoho koho budem milovat.
Niektore spoluziacky mali v 17tke traumu a museli sa dat "odpanit" nejakymi uplne neznamymi uchylakmi.. je to smutne ze ludia sa za to hanbia. Naopak, bud na to hrdy a uvidis ze sa najde dievca, ktore si tvoje panictvo zasluzi a bude to krasne :)