Som panic a hanbím sa za to

Príspevok v téme: Som panic a hanbím sa za to
jelen

Ja mam uz tiez vyse 20-tky a stale panic. Uz ma to aj hneva ze stale musim to ze som panic zatlkat , lebo som sa stretol len s nepochopenim. Co si o tom myslite? Niekedy som prekvapeny ake su niektore necitlive; ale stale verim ze nie vsetky. Dufam ze niekde je taka miesto horkych slov a vysmechu ma pre to pochopenie.

panicnicnic

ja mam skoro 19 a som panic ale nee len to ale ani som sa nebozkal s babou :( myslim jako tak normalne jazyckovu , jedine len zo srandy na pery na lico :-/ neni toto podla vas dovod na to ze myslim ze moj zivot nema zmysel .:-/ ?ja nwm fakt potrebujem poradit :(

Denz

janek- ponukas panenstvo ci panictvo??:))))
Som z teba normalne v rozpakoch:)))
A ziadna ta nechce?????...........
Tak to je vazne v niecom velky problem...bud po fyzickej, alebo dusevnej stranke.

gibon

vsetkym s podobnym problemom:
chodte s svojou cestou ! serte na to co si ostatni myslia !
Ja osobne som tomu tlaku podlahol (nasla sa jedna tava, ktora ma za to vysmiala) a riesil som to dost nesikovne (pred 2 rokmi) ked som mal uz takmer 26 - stretko cez net s jednou o par rokov starsou. Sex a potom sme sa uz v zivote nevideli, nic, ziaden kontakt (aj preto ake to bolo cele zle). V podstate som sa do toho dotlacil sam, mozno v tom bola aj zvedavost a zaroven zufalstvo. Nedarilo sa mi co sa tyka bab. Moznosti boli ale nikdy som nebol presvedceny, ze to je ta spravna, tak som do vztahu radsej nesiel. A tvarit sa ze chcem vztah a vyuzit pritom babu len na sex... taka svina som nikdy nebol. Takze takto nejako to cele vyslo a potom ked som stretol zaujimave baby, tak sa to ozvalo a strasne ma to trapilo... uplne ma chytala nervozita... Rdsej by som bol teraz v 27 panic a cele to absovoval odznova s niekym kto stoji za to.
Takze zaver je ten, ze aj keby ste mali byt panicom v 35ke do toho nikoho nic nie je... Hlavne sa riadte sami sebou !

jamelia78947

Môj názor na panicov je taký- že je to rozkošné.Ak máš 20-ja to považujem za normálne. DObre, plno ľudí nie. Ale prečo by si sa práve ty mal hromadne pridávať k ostatným a vyhlasovať že už ako 17ročny si oň prišiel?
Všetko je len o tvojom pohľade na vec. Skôr by som povedala že patríš do kategórie citlivých a neskôr aj verných:) takže kočka ktorá si ťa uchmatne- bude asi fakt veľmi šťastná.
Moji dvaja kamaráti(19-20) sú panici. A čo. Sú skutočný fešáci, baby po nich šalejú, ale oni tvrdia, že nie sú ako ostatný muži. Sex prežívajú aj zo psychicky a neoddelujú citový život od sexuálneho.
Veľa šťastie- riaď sa sebou.Ty si určuješ smer tvojej cesty...nie spoločenská biblia....