Tabletka PO - rady pls

Príspevok v téme: Tabletka PO - rady pls
star003

Ahojte všetci.Kamaratka mala pohlavný styk s priatelom a bolo to prvý raz lenže im praskol kondom...dnes idu kupiť tabletku po lebo si nie su isty či môže otehotnieť pretože ma den po kramoch...lenže je tu jeden hačik ona teraz užívata tabletky lebo je chora ...zaberie tabletka po aj ked sa berie ina tabletka???radu plosiim

vareška

no uz mam kupeny test, ale este musim pockat par dni...to cakanie ma asi zabije!
viem,ze tabletka po je strasny humus, zobrala som ju prvykrat v zivote a nechcem ju uz brat, pokial nebudem musiet...ale chcela som mat istotu...

M 25

áno, samozrejme, že to nie je lentilka, nemala by sa brať často, ale že iba raz za život, je totálny blud! tváriš sa, že sa v tom chceš vyznať, ale nejde ti to ... :)
áno, dorobí šarapatu v ženskom tele, ale potom sa to dá do normálu :)

M 25

janek, prosím ťa, už prestan s týmito rečami :D ..

šanca by tam mala byť minimálna na otehotnenie, ale čítala som práve tu na fore, že otehotneli, aj ked si dali tú tabletku ...

však si sprav pre uplnú istotu test o pár dní ..

vareška

Ahojte, vcera som mala sex s jednym chalanom, no praskol nam kondom a cely sa do mna spravil. Po 10 hodinach som si kupila tabletku po. co sa tyka mojich plodnych/neplodnych dni, nie som si ista...je to sice uz 24. den od zacatia poslednej menstruacie, no pred dvomi mesiacmi som dobrala HAK a vtedy zvykne cyklus blbnut, min.mesiac som to dostala napr po 18 dnoch...ake je riziko, ze som tehu?

808

Zdravím,
stala sa nám nehoda s kondómom, no nezaregistrovali sme to a spravil som sa do nej naplno :( tabletku si dala 64hodín po súloži je možné že je tehotná ? menštrúacia by jej mqla prísť teraz vo štvrtok
Máme isť hneď za gynekológom, alebo ako postupovať ďalej? Prosíím poradte, sme na nervy

aidaaidaaida

dobry den - chcela som sa Vas spytat ze s priatelom sme mali nechraneny pohlavny styk..bol vo mne len necelu minutku...a nevystriekal sa do mna vobec... mala som jeden alebo dva dni po kramoch..je mozne ze by som bola tehotna???..pls...poradte mi