DUREX

micinka303

havell ako to zvyknete kontrolovať? no my sme použili classic a dufam tiež že sa nič nestalo teda nemalo sa ale krámy mam dostať až o tri týždne takže tak...:( a koko ma tvoja partnerka rokov?

ina.ingrid

Dures Play lubrikant s mrazivym ucinkom (zeleny) je o nicom, mna namiesto toho, aby sposoboval mrazenie, stipal a hrial :D bolo to skor neprijemne, nez prijemne, moj chlap mal rovnaky nazor...ale mozno je to individualne, he :D

veronika16

my s priatelom sme si uz navykli na durex....a nikdy neboli ziadne problemy....citimsa uz s nimi aj istejsie ako pri inych, no neviem proste zme si zvykli, a stale skusame nove vecicky od durexu

havell

micka: no pretrhnúť sa nemohli, to bždy potom ešte otestujem (paranoja:). ale čo sa inak mohlo stať neviem..ale na internete si človek prečíta kopec tých správ ako sú v kondómoch malé otvory a čo ja viem čo..cez víkend sa kupuje tehotenský test :D

sunshine-smile

Aky je ten efekt Durex play lubrikantu na extra rozkos okrem toho ze neuveritleny..? Aky presnejsie to ma ucinok? :o))

heh

Myslite preco su take Durexi drahe? Lebo su best! A ked si ktomu kupis este Durex Play lubrikant na extra rozkos je to neuveritelne pre mna aj prenu :)

havell

No ja práve neviem, my s priatelkou používame extra safe, pretrhnúť sa nepretrhli, ale teraz už týždeň meškáme :((( Snáď to dobre dopadne :)