hrcka na kostrci

pepe1

Ahoj KALUZKA..
No ako to napisat, alebo presnejsie opisat, cele to, co to je a ako som si s tym vytrpel ja.. Teda ak je to presne nad zadkom, ako konci kostrc a zacina zadok.. Pri pohybe to boli, a na narazenie, alebo opretie to to reaguje chvilkovou bolestou..
Ja som uz chvala bohu, rok a pol po tekej operacii, zevraj odborne sa tomu nadava FISTULA-zhrubnuty potny kanalik.. Tiez som zozaciatku nevenoval pozornost, ale neskorsie som si spomenul ze z coho to mozem mat.. Kedysi som sa udrel, spadol som zo schodou na zadok, cca 5-6rokov spat, ale vobec sa nic nedialo, az ked som cez leto bol dlho vonku, sedaval som na studenych miestach, ako su betony, alebo zem, a nic som si nedaval pod seba.. Bol som na chate a velmi ma to zacalo jeden vecer boliet. Zdurilo sa to, malo to priemer asi 5x5cm.. Velmi to bolelo, a bolo to cervene,no proste zapalene.. Isiel som na chirurgiu s obavou co to je, a oni hned mi to ambulantne narezali, vycistily, a 2 tyzdne som chodil na prevazy a vymienanie knotu, co mi do tej malej ranky vkladali. Viem je to opisane dost brutalne, ale to som prezil ja.. Celkom sa to po tych prevazoch zahojilo a ukludnilo, ale po asi pol roku, zase na jar sa to spravilo, teda zapalilo.. Opat chirurgia, opat prevazy ale pri doliecovani, ma hned objednali na operaciu, a vybrali ten "POTNY KANALIK".. Ako som vyssie pisal, mam po operacii rok a pol, a musim zaklopat, je to uz O.K. .. Trvala operacia cca 1hodku..
Povedali mi po operacii, 2 moznosti, z coho to mozem mat:
1- Sedava robota, clovek vtane, zohne sa pre nieco, opat si sadne, a chrbat je mokry, spoteny a nedycha, por sa upchava, a pot sa nevylucuje z tela von..
2- Pri sprchovani som si nechtiac, rukou, alebo naramkom, vytrhol chlpok, cim som si nejako zapchal ten potny kanalik, a zase ten pot nevychadza z tela von..
Neboj, je to drsne takto citat, ale vyskusaj ist k doktorovi, a opytaj sa na tu FISTULU, ci je to ono, potom daj vediet, ako to cele dopadlo..
Pepe1, prajem peknu noc..