ORBITREK-poradte

hallo dolly

Nie,nad tym som vobec nerozmyslala...mynule so si ho isla uz kupit do Metra, ale bol bohuzial uz vypredany.Viacej-menej cakam na nejake dobre akcie, ktore sa ponuknu

hallo dolly

Urcite sa potom ozvem:o)...ja si ho planujem kupit uz co najblizsie. Uz predtym som zvykla na nom cvicit a musim uznat, ze to fakt zabera. staci len riadne na nom makat a urcite sa vysledky dostavia:o)len fakt neviem, ci si mam kupit taky s tym kolom vpredu alebo bez neho..pretoze s tym kolom su lacnejsie:o)

denka333

hallo dolly neviem aky je v tom rozdiel Ja som rozhodnuta ale az po vianociach(vydavkoch):)lebo posilovna ma nezaujala a mam problemi s kolenom a kamaratka ho ma a zadok jej spevnel Daj vediet

hallo dolly

Ahoj Denka..ja si tiez planujem kupit orbitrek, tiez som chuda, ale zacina mi ochabovat zadok a aj nohy...a tiez sa mi vytvara celulitida na zadku:o(
podla mna je orbitrek velmi dobra vec v tomto smere, len neviem, aky typ si mam kupit( mechanicky alebo magneticky)???

kamoska

na spevnenie tela je najlepšia posilňovňa a cičenie s váhami, orbitrek je skor na zhadzovanie kil a na kondicku

Demi

Ahoj Denka, ja som si to tiež kúpila, takže z vlastnej skúsenosti viem, že je to výborná vec na kondičku a tak isto ti to spevní telo,, ale musíš na tom makať poctivo., inak to budú naozaj vyhodené peniaze.