poradíte?

Príspevok v téme: poradíte?
sama

Ani neviem ako mám začať. stále som sama,nikoho som nemala, nemám asi ani nebudem. už prestávam v tom veriť. Prečo sami to stáva, že ked sa zapáčim niekomu, nemáme spoločnú tému, neviem o čom sa máme rozprávať, a ked ma spozná lepšie, prestane mať o mňa záujem. Som taká čudná? alebo ani neviem, viem nie som ani pekná ani štíhla, iba toľko by som chcela aby ma niekto z celého srdca miloval, to je tak veľa? :-(

kamoska

ja si zase myslím, že chlapi su schopni akceptovat akukolvek hlupanu, ak je pekna a stihla. To su moje skusenosti...mne cely zivot vsetci kamosi a kamosky tvrdia aka som fasa baba a nechapu, ze nikoho nemam...a to uz budem mat 43 rokv, dobre zarabam, cestujem, mam plno konickov, len som tucna...a tucnu nikto nechce. 2 roky som sa stretavala s chlapmi cez internet, po dokladnom vybere a vzdy to skoncilo tak, ze ti chlapi so mnou nemali zaujem chodit, vzajomne sa spoznavat....kazdy jeden chcel bud iba "pure sex" alebo nic. istu dobu som mala pocit, ze teda radsej aspon sex, ako nič,a stretávala som sa s jednym chlapom , ale teraz som v štádiu ked som si povedala, ze na to kašlem...a tak si žijem život starej dievky, chodím na koncerty, do divadla, do kina, na bedminton, na plavaren, do prirody, citam, staram sa o kvety, maľujem....všetko s kamoškami a kamošmi, ktorí sú v manželstvách....

soja

poviem ti jeden príbeh a potom sa zamysli kto je sám:
poznám jedno dievča (28): nikdy nemala chlapca, dectvo nemala rúžové a minulí rok jej zomrela mama. zostal jej otec brat )10) a sestra 19. ktorá študuje pred 2 týždňami jej zomrel otec a všetko je teraz na nej . nemá sa komu vysťaživaťa ani poplakať si myslím si že musí byť úplene psychycky v prdeli. myslíš si že bude mať raz chlapa? že ju bude nejaký chcieť taký čo bude akceptovať minimálne jej brata? a nebude zhnusená na z toho žvota?
asi by si mala byť rada že vôbec máš aspoň rodinu. a ešte niečo mala som 18 keď som sa rozišla mojim frajerom. našla som si druhého z ktorým som začala chodiť len aby som nezostalal sama. nejak som mala z toho strach že zostanem sama. bola to moja takmer najväčšia chyba v živote. sme síce spolu 10 rokov ale vôbec si nerozumieme. myslím si že láska príde. a keď nepríde - buď rada aspoň nemáš starosti.

zdenoz

Vieš sama aj ja mám podobný problém ale je trochu horší. Ja mám aj rodinu aj kamarátov a napriek tomu sa cítim niekedy úplne sám. Niekedy sa tomu aj teším ale inokedy mám s toho aj trochu strach. Vieš myslím, že nie úplne záleží na tom ako človek vypadá aj ked myslím, že ano, ale aj na niečom inom...

frida

mas pravdu, 2007, a nie si sam, ja som sa stretla s takymi istymi nazormi - aj u mojho muza a aj u dalsich kamaratov .... vsetci by chceli najradsej panny. ale tych je nedostatok.

2007

no tak baby ja som chalan a naozajvam hovorim pravdu ze keby mi moje dievca povedalo ze este nikoho nemalo bol by som nesmierne rad mozno sa lisim trosku z nazormi vecsiny muzou ale gay
niesom

vejinka

ozaj stalo sa mi asi pred x rokmi toto: cez net som sa zoznamila z jednym chalanom stretli sme sa troska mozno som ho mala aj rada ale laska to nebola..a on mi furt chytal brusko.ze vraj dufam ze tam nic nieje namiesene a ja mu na to ze som este nikoho nikdy nemala..a on sa zhaacil pustil ma a povedal ze nexce taku co nikoho nemal..ze xce skusenu..ty kokso som s placom prisla domov a otec sa ma pytal ze co sa stalo..a ja mu to povedala a on ze a kde sa to mas preboha naucit???? takze nieje vsetko zlato co sa blisti.

vejinka

heh o mniske som uvazovala v 15tich:D ale preslo ma to:) ono to fakt pride ked to budes najmenej cakat. ale mozes skusit chaty..ked uz nic ine aspom sa zabavis namotas par chlapov a bdues mat dobry pocit:) zatial im neposielaj fotku az ked budu uplne uvareny..:)

sama

vejinka, ale ja už po tom tak túžim, že sa už nedá nehľadať, nechcieť. Ale dajako to neprichádza, a ja budem asi do 30 pannou :-), už som aj rozmýšľala že pôjdem za mníšku :-), aspoň by som našla aj vnútorný pokoj. A bojím sa aj toho, že keď niekoho stretnem, a dozvie sa že som ešte s nikým nebola, už ma nebude chcieť :-(, čím ďalej tým mi je horšie :-(

vejinka

nieje to vela..je to potreba. ja som bola tiez dlho sama..na nete som bezhlavo chatovala a zrazu sa mi ozval chapik ktory sa mi podla fotky vobec nepacil...no on trval na stretnuti bol z rovnakeho mesta ako ja..po prvom rande som sa do neho zamilovala..on tiez a po roku sme sa zasnubili..a o pol roka sme mali svadbu:) teraz s nim zijem pol roka a som stastna ( do 24 som bola panna) aj taketo veci sa stavaju ale nehladaj..lebo ked budes hladat nenajdes..poznas zakon schvalnosti..ja som nehladala:)