moc chcem? alebo ja uz nevem

Príspevok v téme: moc chcem? alebo ja uz nevem
ssamucka...

Mam 13,rysave vlasy a pehy.Strasne moc chcem nejakeho chalana ale mna stale nik nechce .bola som z toho taka zufala ze som zacala chodit do mesta akoze vecer...a tak ..uz presli skORO tri tyzdne od toho co chodim a stlae nic,..ja uz prestavam dufat v svoju takzvanu krasu...:( boze ak chce nekto footo napiste email a ohodnotite..:( bo aj take skraty .co tam chodia tak si ich hocikto vsimne...co mam robit je mozne ze moc chcem>/

margaret

heh a to v 13tich uz ostatni maju niekoho ? :DDD ci uz som dajak pozadu :D preboha,mas este koopec casu:) neboj nic :) ked budes mat 30 a stale nikoho-potom sa mozes stazovat:D

margaret

ps.:neprehanaj to s tym "chcenim",radsej bud mila,priatelska a ono to pride samo
;)
tiez som sa na podobne reci v tvojom veku hnevala,ale teraz som pochopila ze je to pravda:) a byt sama nie je az take zle :)

ssamucka...

Akoze ja som este nikoho nemala..:( ale hlavne asi mate pravdu lebo dnes ked som bola tak som bols so sebou max nespokojna...nevem preco a le zase ked som bola ine tyzdne a bola som spokojna hned si ma vsimli ale zas ked si myslim ze boze aka som hrozna tak pozrem do zrkadla aaaa jaka ppekna a ked si myslim ze som krasna tak pozrem a vlasy odstavaju ,vyrazka alebo tak

margaret

ps.:neprehanaj to s tym "chcenim",radsej bud mila,priatelska a ono to pride samo
;)
tiez som sa na podobne reci v tvojom veku hnevala,ale teraz som pochopila ze je to pravda:) a byt sama nie je az take zle :)

margaret

myslim ze rysave vlasy a pehy su velmi mile,ked budes starsia urcite budes na to hrda :) to,ci si ta niekto vsimne,nie je ani tak len o vonkajsej krase,ale v prvom rade je to o tom,ako sa citis-ci si so sebou spokojna.mozno ti to pride ako klise,ale je to pravda.pretoze ak je clovek spokojny sam so sebou,vyzaruje nieco pozitivne a TO pritahuje inych ludi.samozrejme ak si niekto neveri,sedi v kute a v duchu nadava na svet "aky je zly" tak ho ludia radsej obchadzaju..viem ze mat 13 nie je lahke:)ale skus najst na sebe pekne veci a vlastnosti-a tych mas urcite dost-a bud sama so sebou spokojna.a este jedna rada-usmev :) casto milionkrat viac zaposobi ako dokonaly vzhlad.

ethel

ja si síce myslím,že máš ešte čas sa trápiť,ale chápem.Aj ja som chcela a nik ma nechcel...dlhé roky...a nevedela som prečo....ale už viem,ale teraz to už nepotrebujem.Ty sa nesnaž silou mocou nájsť priatela,to chce čas..najprv si nájdi obyčajného kamaráta